Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha 3 különböző állatorvos...

Ha 3 különböző állatorvos 3-féle diagnózist állít fel, érdemes elvinni egy 4. -hez is?

Figyelt kérdés

Eddig 3 oltása van meg a kiskutyámnak, mindhármat különböző doki adta be. 3 félét mondtak a lábára, hogy miért beteg.

1: izomsorvadásos, vagy kinövi vagy nem

2: műtéttel helyrehozható

3: angolkóros


Mikor hozzánk került, csak 2 oltása volt, mi adtuk neki a 3.at. Nagyon meg vagyunk elégedve a dokinkkal, 3 hét múlva visszük a kövi oltást beadatni neki.

Nem ciki, hogy közben elvisszük egy másik dokihoz teljes kivizsgálásra?

Szerintetek vigyem el egy 4.hez is?


2012. máj. 9. 10:24
 1/10 Béla211 ***** válasza:
Te mit tennél , ha 3 orvos más diagnózist állítana fel a betegségedről ebbe gondolj bele és úgy dönts. De szerintem elménél egy negyedikhez diagnózist kérni de csak azt nem kezelést. És én szerintem meg kérdeznék egy ötödiket is és ha három egyezik akkor valószínűleg az a kutyusod baja.
2012. máj. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

A kutya amúgy egészséges, csak a járása furcsa. Nem fájlalja a lábait, talán picit hamarabb fárad el mint az egészséges kutyák.


Csak azért vagyok tanácstalan, mert nem tudom, érdemes e kitenni a kiskutyát sok-sok orvosi vizsgálatnak.

2012. máj. 9. 11:11
 3/10 anonim ***** válasza:
Nincs rendben a lába. Akkor addig kell vizsgáltatni, amíg pontos diagnózist nem kapsz. Az, hogy most vizsgálgatják, kevesebb kárt okoz, mint a fel nem ismert baj, amellyel együtt kell élnie.
2012. máj. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd el, halgasd meg, hogy ő mit gondol, és csak utána mondd el neki, hogy a többi mit mondott.
2012. máj. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mindenképp vidd el olyan dokihoz, aki tagja a kisállat ortopédiai egyesületnek:

[link]

Mindenképp lássa szakorvos, mert növekedés közben bazi nagy gáz lehet egy kezdődő betegségből.

2012. máj. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De amíg 2 dokinak nem egyezik a véleménye, nem tudhatom mi a pontos diagnózis... :/
2012. máj. 9. 13:22
 7/10 anonim ***** válasza:
Jaj ez az angol kóros duma... az én kutyámra is azt mondta egy állatorvos, hogy angol kóros, mert nagyon sovány volt. Rettentő gyorsan nőtt egy időben és emiatt soványodott le. Most csak pislogna, mi lett az angol kóros kutyából.
2012. máj. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Milyen orvos volt az a 3, aki megnézte? Szakorvos?
2012. máj. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Az első 2 orvost nem ismerem, a 3. hatósági állatorvos.


Jövőhéten elviszem egy másikhoz, akinek szintén van ilyen fajtájú kutyája.

2012. máj. 9. 17:56
 10/10 anonim ***** válasza:

Röntgen volt-e a kiskutyának? Azért, mert a fajta egyezik, még az az orvos sem biztos, hogy meg tudja állapítani, mi a baj. Előttem ajánlottak már ortopéd orvosokat.

Ha a szemeddel van gond, Te sem mész a házi orvosodhoz, hanem szemészetre jelentkezel.

2012. máj. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!