Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen állatorvos az ilyen?...

Milyen állatorvos az ilyen? Fel lehet jelenteni? Érdemes?

Figyelt kérdés

Szitu, hogy sógoroméknál kiskutyák születtek (most ne ezen lovagoljatok légyszi, én kívülálló vok), és jelentkeztek, hogy elvinnék (fajtatiszta, bár tudom ha nincs tk, akkor ilyen jellegű keverék, de most nem ez a lényeg).

A krapi mondta, hogy külföldre vinnék. Felhívta az állatorvost, aki közölte, hogy nem ad papírt, mert az tizenpárezer forint, nem éri meg így átvinni a határon, inkább ad egy altatót, amitől kicsit elkábulnak, így nem fognak izegni mozogni, el lehet rejteni, aztán ha átértek, majd magukhoz térnek.


Hát milyen orvos ez??? Komolyan azon gondolkodom, hogy fel kéne jelenteni. csak hogy én nem voltam ott, meg ugye bizonyíték nincs is. Mindenesetre a kiskutyát nem adták oda neki, de akkor is!!!


2011. jún. 11. 12:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jézusom!!! Ez hülye ez az orvos!!! De szerintem ne jelentsd fel, mert ugye említetted, hogy bizonyíték sincsen és akkor felesleges!!! :S
2011. jún. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ja, és a város legkeresettebb orvosa... Ezek után biztos nem ajánlom senkinek!
2011. jún. 11. 12:57
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
hova vinnék ahova több mint 10 ezer a papír??? Tőle Afrikába ment pont 2 napja egy kiskutya és neki a vérvizsgálatok voltak 30 ezer plusz a szakhatos igazolás 3 ezer forint és az útlevél...össz kijött 40 ből. De ha európába megy akkor csak az útlevél és a chipp kell az meg bőven megvan 20 ezer alatt
2011. jún. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A papírhoz vizsgálatok kelleneke, és az kerül tizenpárezerbe. Bocsi, ha félreérthető volt.
2011. jún. 11. 12:59
 5/11 anonim ***** válasza:
de milyen vizsgálatok? ha Európába megy semmi se kell csak az útlevél. Még a veszettség ellenit se nagyon kérik ha a kutya 12 hét alatti. Mondom nekem Afikába az 5 vérteszt volt 30 ezer úgy, hogy Német országban akkreditált labor végezte a teszteket
2011. jún. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom, mert nem voltam ott, a krapi mondta, amikor felhívta a sógiéktól a dokit, hogy ezt mondta az orvos.


Egyébként magával az elvvel van bajom, hogy mondhta ilyet vki aki az állatok gyógyítására és életére esküdött fel? Meg, egyáltalán, ha vkinek ennyit nem ér meg a kutya, az mutatja az énjét is.

2011. jún. 11. 13:05
 7/11 anonim ***** válasza:
én értem miért vagy felháborodva és igazad is van csak azért a doki se hiszem, hogy igazat mondott mert ilyen drágán sehova se kellenek papírok és vizsgálatok Európában...szerintem keressetek egy másik orvost mert ez egy bunkó...
2011. jún. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
meg mi az, hogy akkor nem izeg.mozog? Amúgy Európán belül nem szokták ellenőrizni a kutyákat a határon, de ha mégis van ellenőrzés, akkor úgyis a teljes kocsit kipakoltatják, akkor nem lehet elrejteni semmit az autóban. Szóval tök feleslegesen arra hivatkozni, hogy alszik vagy mozog, mert nem ez a lényeg a határőröknek.
2011. jún. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne menjetek ehhez a dokihoz, és ne adjátok oda kereskedőnek a kiskutyákat. Több mint valószinű, hogy egy kisállatkereskedésben végzik, már amelyik tuléli az utat!!!!
2011. jún. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hol van ez a doki?Van egy tippem.BAZ megye?
2011. jún. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!