Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van 5 kutyánk. Mivel keressük...

Van 5 kutyánk. Mivel keressük őket?

Figyelt kérdés

Eddig a fressnapfban kapható Fiesta kutyaeledellel értettük őket.2199/15kg

Jobbat szeretnénk kicsit ami kb. ugyan ekkora és nemsokkal drágább (ehhez kapnak húst és emberi tésztát de nem mindennap)


2012. máj. 9. 15:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a ház körül járva szoktam kurjongatni, akkor előjönnek. Bár a kaja szagára is.
2012. máj. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ó jaj!!!BOCSÀNAT elírtam!!!!!!!

Mivel etessük őket??!!?

2012. máj. 9. 15:57
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha van lehetőségetek arra, hogy főzzetek a kutyának, érdemes csarnokokban, nagyobb hentesüzletekben olcsó csirketörmeléket (mellcsont, far-hát, fej, láb, nyesedékek) venni. Kevés zsiradék, piros paprika (a legolcsóbb, ami kapható), majd a hús, só és víz. Imádják a kutyák, olcsó is, de csak akkor, ha családi házban laksz és van egy melléképület, ahol megfőzheted. Különben az egész lakás tele van az "illatával". Öt kutyára már érdemes vacakolni vele, főleg, ha nagytermetű kutyák és sokat esznek.
2012. máj. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

4 kistermetű 1közepes

az állatboltban 140ft/kg a far-hát

2012. máj. 9. 16:07
 5/9 VBeata81 ***** válasza:
A fressnapfban kapsz prémium kutyaeledeleket, nézz körül, keresd meg az összetételben és árban megfelelőt. Amit valaki leírt, az a csirkenyesedék, egyszer-egyszer jó, de csak azt etetve nem fedezi a kutya szükségletét, a zsírt és a pirospaprikát pedig felejtsd el. Az jó, ha időnként húst adsz a kutyáknak, de tészta helyett inkább rizst egyenek.
2012. máj. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Innen rendelj brit tápot. Nagyon jó, ahhoz képst pedig olcsó, megfizethető. Ugye minél minőségibb, annál kevesebb kell belőle a kutyának, így tovább is tart egy olcsónál, aminek szinte a felét oda kell adni egy etetésnél. Ingyen ki is szállítják:

[link]

2012. máj. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

(még jöhetnek tippek xD)

2012. máj. 9. 17:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is ajánom a Brit tápot, az nagyon jó minőségű, nem kell mellé semmi, és árban is jó, meg ami ugyanilyen kb. a Josera táp
2012. máj. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kezdésnek felejtsd el a Fressnapf-et, rohadt drága hely.

A legtöbb webshop 5-10 ezer forint felett ingyen szállít, és sokkal olcsóbban lehet vásárolni sokkal jobb minőségű tápokat.

www.zoofast.hu

www.tapfutar.hu

2012. máj. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!