Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyánk legyen kertes...

Milyen kutyánk legyen kertes házba? (lent)

Figyelt kérdés
na szóval majd ha panelból költözünk kertes házba oda kéne egy ház örző kutya. csak nem tudom milyen legyen. valami nagy termetű kéne ami barátságos és kijönne a mostani kistestű kutyámmal.Milyen fajta lenne jó ami nagy,házörző és barátságos?

2012. ápr. 30. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:
juhászkutya a legjobb választás,barátságos és fogékony a tanítás szempontjából
2012. ápr. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az hogy kijöjjön kisebb kutyákkal és barátságos legyen az neveltetés szempontja általában. Én a németjuhász kutyát ajánlom :) Nagyon okos kutyák és nagytestűek.:)
2012. ápr. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nekünk általában keverék kutyáink voltak és nagyon barátságosak voltak és jó házőrzőknek bizonyultak :D de például a rottweiler is jó házörző bár igaz mondják hogy nem barátságos de ez szerintem a nevelésen múlik legalábbis nálunk nagyon szerethetőek voltak ^^ vagy esetleg még a labrador.. őket nagyon családbarát kutyáknak tartják és nyugisak is :D
2012. ápr. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat :)
2012. ápr. 30. 12:25
 5/6 anonim ***** válasza:
labradort ne vegyél házörzőnek :) nagytermetű az igaz, de inkább bekíséri a hívatlan vendégeket minthogy tegyen valamit :)
2012. ápr. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
mamámnál labrador volt. így olyat nem választanék :)
2012. ápr. 30. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!