Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok jó úszóhelyeket Budapes...

Tudtok jó úszóhelyeket Budapest közelében, ahová lehet menni kutyával is?

Figyelt kérdés

Amstaffom imád úszni, ahogy én is.Sokszor megyünk nyáron a Duna partra, de én a Dunába nem szívesen megyek bele, ugyanis nagyon durván kiütéses lesz a bőröm attól a víztől. :/

Esetleg a Velencei-tónál a szabad strand?Régebben láttam ott kutyákat, sőt még lovat is úsztattak ott.



2012. máj. 9. 23:55
 1/5 anonim ***** válasza:
A Velencei tó és a délegyházi tavak.
2012. máj. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A velencei-tónál sajnos a szabad strandon is ki van rakva a kutyát bevinni tilos tábla. Amit tudok javasolni, hogy menjetetek le a pákozdi emlékműhöz, majd az emlékműnél balra tartva gyalogosan a fenyvesen át, az csak pár méter és kiértek egy föld útra,ez visz le a partra, nem nagy táv, kis séta, onnan már látszik a tó és a szúnyogsziget. Ott a parton horgászni szoktak, de nincs kint semmilyen tiltó tábla. Szerencsére elég nyugodt hely. Olyan ott, mintha megállt volna az idő. Nádas mindenfelé, nincs beton, vagy ház. Ott biztosan tudtok nyugodtan úszni a kutyussal, ott senki nem szólhat rátok.


Sokat szoktam arra sétálni, az autót az erdei tanösvény melletti parkolóban szoktam hagyni.

2012. máj. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Helyesbítek a szabad strandokon* Mindenhol. Velencén, Velence-fürdőn Agárdon.
2012. máj. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy hely van a Velencei tónál,egy kicsi partrész,ahol kutyákat már láttam fürödni,az enyém is volt már ott-végig kell menni a parton és minden egyes helyet megnézni,vannak kis eldugott helyek.
2012. máj. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel.
2012. máj. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!