Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek is szólogattak be,...

Nektek is szólogattak be, amikor a kutyátokat tanítottátok az udvaron?

Figyelt kérdés
Két kutyám van, aki ismer megmondja, hogy rengeteg törődést, foglalkozást kapnak. A német juhászom két éves és elkezdtünk agilityzni(az ugyanennyi idős golden retrieveremmel frizbizni tanulunk). Az udvarban is csináltam apuval egy kisebb agility pályát otthoni gyakorlásra. Este éppen kint voltunk, erre a szomszédból átszól a pasi, hogy mit kínzom állandóan a kutyát ilyen sz@rságokkal. Tegnap egy fiú a kapun bekiabált, hogy gyújtsam meg a karikát, ha cirkuszi bohócot akarok csinálni a kutyámból. Miért baj, hogy törődöm a kutyáimmal?
2012. máj. 10. 21:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%

Nekem senki sose, de lehet köze van hozzá, hogy nagyon ronda szám van, és kiabálok, ha kell, a férjem meg akkora mint egy cserépkályha...


De nem értem, hogy lehetnek ilyen idióták, legalább olvasna utána vagy valami.. Ha másfél méteres láncon tartanád, akkor bezzeg nem lenne okos a szomszéd, hogy minek kínzod.

2012. máj. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%

Hát nem ismerik az agility-t

Szegény megboldogult nagyapám Isten nyugtassa mindig azt mondta az ilyenre, hogy " ha a saját házamban a küszöbre sz*rok, akkor sincs senkinek semmi köze hozzá" Na így van ez a te esetedben is. Ha tótágast állnál akkor is a sajátodban vagy

2012. máj. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Tojd le. Nekem is mindig beszólnak, mindig van valami bajuk, de, én nem félek az utcán fegyelmezni a kutyám, ha rángat egy másik kutya miatt, ugat rá, vagy bármi, amit amíg pórázon van nem tehet meg, én simán alkalmazom a suliban tanult, persze csakis szóbeli büntetést. Aki látja, hogy kistermetű nő létemre milyen hang jön ki belőlem, az többet nem szól be. ;D
2012. máj. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Azért mert az emberek többsége nem ért a kutyákhoz, és nevelésükhöz. Dobáld meg őket kővel!
2012. máj. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
ne törődj velük ez tipikus falusi kutyatartás felfogás hogy a kutya nekik csak a kertbe való házörző és az hogy foglalkozzanak vele,tanítsák,sétáltassák ez már bohóckodás általában számukra :/ Ne törődj velük,tudod hogy jól csinálod az a lényeg!
2012. máj. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, aki válaszolt. Belőlem is nagy hang tud kijönni, ha valami nem tetszik, de nem mindig használ.
2012. máj. 10. 22:33
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én Pest mellett lakom, és tegnap pl. épp ö.v. foglalkozást tartottunk az udvaron, és a szomszédok egy árva szót nem szóltak. Sőtt, még mondták is, hogy ügyesek a kutyik:) valamelyik nap túl harsányra sikeredett a jutalmazás, és átdobtam a labdát a másik kertbe:) Na hozták is este, hogy nehogy ne tudjon tanulni, az a kutyuska:))) Nálunk mindig jó fejek az emberek, pedig már 3 helyen laktam is mióta ennyi kutyánk van. Soha senki nem szólt rosszat, ugyhogy amit te leirsz, nekem olyan hihetetlennek tűnik, és érthetetlennek.
2012. máj. 11. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én Budapesten lakom, és számomra fontos, hogy a kutyám ne szaladjon le a járdáról, maradjon egy helyben ha kérem, és jöjjön hozzám, ha hívom. Én úgy gondolom, hogy ezek az "alapok". Rengetegszer szóltak be azért, mert leszídtam kiskorában azért, mert átszaladt az úttesten, vagy mert éppen azt mondtam neki, hogy "maradsz" és ott kellett maradni pár percig. Általános beszólások: "miért kínozza a kutyát?", "azt gondolja, hogy lábnál fog menni csak azért mert kaját ad neki?" "miért nem jöhet ide???". Egy időben még én is mérgelődtem ezeken a "szakértőkön", de aztán most hogy felnőtt (1 éves múlt) ki lehet hívni kutyák közül, jön lábnál stb. Most meg azt mondják milyen okos...

Fene se érti őket :)) Te se foglalkozz az ilyen véleményekkel.

2012. máj. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%

Mivel én panelban lakok így a lakótelepen levő kis parkba kényszerülök a kutyámmal. Van egy "kutyafuttatónk" is, de az annyira pici, hogy nem vagyok hajlandó ott lenni a kutyámmal, ráadásul este mindig ugyanazok a kutyások vannak lent, és az enyém tart tőlük, mert a legtöbb neveletlen, és állandóan dominálni akarják. Szóval mindkettőnk érdekében a parkot választjuk. Van egy idióta vénlány a telepen (szintén van kutyája, aki egy flexipóráz végén siránkozva nézi, ahogy az én kutyám játszhat ő meg nem) és ez a vénlány, mivel senki nem beszél már vele, így úgy próbálja magára felhívni a figyelmet, hogy beszólogat. Legutóbb cirkuszi kutya volt az enyém is. :D Ez mondjuk még elég "kedves" megszólítás volt, mert általában koszos mocskos dög, akivel "elfoglalom" az "ő" területét...


Azt az egyet tudod tenni, hogy lesz@rod, csináld a kutyáiddal azt amit szeretnél, te tudod, hogy ez nekik 100%-osan jó, onnantól kezdve ne foglalkozz az ilyen rosszindulatú gonosz emberekkel. Ők nem lelik másban örömüket...

2012. máj. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Natesséklétezik,

Nem lehet, hogy ott laksz, ahol én?? :)))) Nekünk is van egy ilyen öreg nénink. Az én kutyámat szólja le, miközben az övé őrjöng a póráz végén.

2012. máj. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!