Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tehetek a kutyammal, ha...

Mit tehetek a kutyammal, ha tovabbi tartasa nem all modomban?

Figyelt kérdés
Az okoskodo valaszokat egyszeruen nem fogom figyelembe venni.

2012. máj. 11. 08:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
ad menhelyre, vagy pedig ajándékozd el ingyen
2012. máj. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%

Hát, nézd, vagy hirdeted és az első olyan jelentkezőnek odaadod, aki normálisnak tűnik, vagy nem tudom, hány éves, milyen egészségi állapotban van, ezektől függően elaltatod.

A menhelyek tele vannak.


Milyen fajta?

2012. máj. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Kereshetsz neki másik gazdát ismeretségi körben, hirdetheted neten (apróhirdetési oldalakon és facebookon is), az állatorvosnál, állatkereskedésben, és szólhatsz menhelyeknek is (vagy fajtamentőknél, ha fajtatiszta), hogy ha valaki ilyen kutyát keres, akkor nálad éppen van egy.

Igazából nem tudom, milyen választ vársz, szerintem ezt mindenki maga is tudja, hogy gazdát kell keresni a kutyának minden lehetséges csatornán. Remélem, nem arra szerenél igazolást, hogy de márpedig el kell altatni vagy ki kell tenni az út szélére, mert akkor hiába jöttél ide.

2012. máj. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ki ne dobd a kis szerencsétlent!!!!!
2012. máj. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Én amúgy inkább éhenhalnék, mint hogy a kutyámat eldobjam magam mellől... De nem vagyunk egyformák.


Keress neki egy rendes gazdit.


Egyébként miért nem áll módodban eltartani?

2012. máj. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Leírhatnád ide is, milyen kutyáról van szó, mennyi idős, fiú/lány, és hol laksz.
2012. máj. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
volt rá példa, hogy én 1 hétig alig ettem, csak annyit, hogy éppen ne dobjam fel a talpam, de semmi esetre sem adtam el a kutyámat
2012. máj. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem csak anyagi gondok vannak, osszetett problema sajnos. Koszonom a valaszokat, adok fel hirdetest! Belga juhasz, 10 honapos kan kutya. Imadni valo, gyerekekkel is turelmes.
2012. máj. 11. 10:13
 9/21 A kérdező kommentje:
kivalo munkakutya
2012. máj. 11. 10:14
 10/21 anonim ***** válasza:
88%
Ha tenyésztőtől van, akkor vele is beszélhetsz, hátha tud neki megfelelő gazdát. Ha meg malinois, akkor alaposan válogasd meg a következő gazdát, nem való mindenkinek, pláne ha jó munkakutya... Legközelebb pedig mielőtt kutyát vállalsz, gondold át, hogy 15 évig tudsz-e gondoskodni róla ha törik, ha szakad. Fogd fel úgy, mintha gyereked lenne, azt sem vághatod ki, mert mégsincs rá lehetőség, hogy veled legyen. Nem bíráskodni akarok, csak mondomm, hogy ennek így kéne működnie.
2012. máj. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!