Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Labrador gazdik segítségét várom?

Labrador gazdik segítségét várom?

Figyelt kérdés
Lesz egy hat hetes labrador kutyám. A vele kapcsolatos dolgokat nevelés,gondozás,mire kell odafigyelni,betegség,hol aludjon,(mert kertes házba kerülne,nagy bódé van csinálva). Van különbség a labrador és a labrador retriver között. Fajtiszta lesz(kapok törzskönyvet.)

2012. máj. 12. 16:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
6/10, mennyi idős a kutyád? Enyém 5 és fél hónapos.
2012. máj. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
az enyém most múlt el 1 éves, kész energiabomba, olyan mint egy rossz kamaszfiú. :D
2012. máj. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. máj. 13. 14:05
 14/16 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés: Mikor kell füdetni,kefélni
2012. máj. 14. 18:04
 15/16 anonim ***** válasza:

Ilyen kicsi kutyát én még nem fürdetnék, kivéve, ha eleve koszos, pl én az enyémet úgy hoztam haza, hogy hányt és belefeküdt útközben az autóban, így muszáj volt. Kefélni nem szükséges még a szőrét tekintve, viszont amiatt nem árt néha, hogy szokja. Néha átsimítod vele, de ne az első napokban. Van egyébként fórum, ahol levelezünk labradorosok, ha érdekel, írj privát üzenetet!

Nézd meg mindenképp, nem bolhás-e!

2012. máj. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2012. máj. 15. 18:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!