Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Macskatápot miért nem lehet...

Macskatápot miért nem lehet adni kutyának?

Figyelt kérdés
2009. jún. 25. 19:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert jóval több benne a szénhidrát mint amire a kutyának szüksége van.
2009. jún. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%

mert az macskáknak jó

a kutyáknak meg a kutyatáp a jó :D


mert nem azok az "anyagok" összetevők vannak bene ami kell a kutyának n úgy hallottam h a macska táp "zsírosabbb " több benne a zsír ...

2009. jún. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De a kutyának lesz is tőle baja?
2009. jún. 25. 19:36
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
szerinted miért nem lehet adni macskának kutyakaját valyon miért? mert a kutyakaja kutyusoknak való a macsaka kaja pedig macskáknak... nagyon nehéz a válasz mi?
2009. jún. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
hízik stb...amiből szív bajok is lehetnek ...... etesd KUTYATÁPPAL a kutyádat!!!
2009. jún. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%

Csak nyávogni fog :)


Adj nyugodtan! Annyi a különbség, hogy a macská-ban nagyobb a fehérjetartalom.Egyszer -kétszer bátran eheti.

Csak hosszú távon nem kiegyensúlyozott. Vagy főzni kell mellé rizst, tésztát.

Egy egér, ugye, kész proteinbomba. Egy fácánnal meg mondjuk, megeszi a vadkutya a béltartalmát(rostok, zöldségféle) és a tollát (ballaszt)

Ha kezd dörgölődni és mosakodni, akkor azért hagyd abba!

A kutyakaja olcsóbb, nem?

2009. jún. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
ezt már én is kérdeztem egyszer, hát pl. azért nem tanácsos adni mert a macskatápban taurin is van ami a macskának kell az étrendjébe viszont a kutyának egyáltalán nem, és hosszabb távon szétviszi a veséjét
2009. jún. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hasmarsot is kaphat tőle.:)
2009. jún. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Jajj,nem azért kérdeztem,eszem ágában sincs macskatápot adni a kutyámnak,ő prémium tápot kap!Csak úgy kérdeztem,mert ezt sose értettem.
2009. jún. 25. 20:29
 10/14 anonim ***** válasza:

Mert a macskának és a kutyának is más az ideális összetétel a tápból.

A macskának 90% hús, 10% kiegészítő, addig a kutyának 70% hús 30% kiegészítő.

Ha folyamatosan etetnéd macsakatáppal, túl sok fehérjét adnál,kevés rostot, ásványi anyagot, ami sok bajt okozna. Fordítva szintén.

Megeheti egyik a másikat, nem lesz baja tőle, de nem kiegyenlítet ( neki megfelelő étrend) betegséget okozhat. Csontfejlődés, emésztés rendellenesség, stb.stb.

2009. jún. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!