Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A tacskó egygazdás vagy...

A tacskó egygazdás vagy többgazdás fajta?

Figyelt kérdés

2012. máj. 12. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Nekem tacsim van. Ha itthon vagyok,folyton a sarkamban van, de ha nem vagyok, akkor apámat követi, ha ő sincs, akkor azt aki épp itthon van. Nem egygazdás, hanem az egész családoz ragaszkodik. Az idegenekkel tartózkodó.
2012. máj. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A tacskó olyan kutyafajta hogy a gazdáin kívül nagyon félénk minden emberrel és ezért is van az hogy eléggé harapó de nem olyan mint egy Stafford terrier nem egy vadállat hanem egy kissé sunyin odasettenkedik valakihez és jól a sarkába harap :) (de minden családtaggal nagyon kedves és alázatos )
2012. máj. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Mi sétáltatunk egyet meg tanítjuk. Nagyon mixkutxa, de tacsi sztem tuti van benne. Húgommal sétáltatjuk és mindkettőnkre hallgat, csak kíváncsi voltam a "szakvéleményre"
2012. máj. 15. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!