Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Papillon kölyök kutyát szeretn...

Papillon kölyök kutyát szeretnék 10. 000 ft. Alatt ha van valami légyszíves irjatok!?

Figyelt kérdés
mert nagyon megtetszett nekem ez a kutyafajta de mindenhol csak 50.000-től kezdődnek. Ha valaki tud valamit azt nagyon megköszönném.

2012. máj. 7. 18:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hagytál le az ár mellől egy nullát?
2012. máj. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Amúgy ennyiért csak szaporítótól kapsz, aminek az árának majd a 10szeresét kellesz orvosra költened. A tenyésutőknél nem hiába olyan drágák a kutyák: a szüleik szűrve vannak, ngayon jó kiállítási eredményekkel rendelkeznek, magukba hordozzák a fajta jegyeit mind küllemben, mint jellemben. Ikkább hozz a menhelyről a kutyát, mert annak az esélye, hogy a kölyköd úgy fog kinézni és viselkedni mint egy papillon, nagyon kicsi. Sőt, még a szaporítóktól sem kapsz 20000 Ft alatt kölyköt.
2012. máj. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
10 ezer alatt papillon kölyök?????? Ez már a vicc kategórián is túl van.....
2012. máj. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz. Nem olyan gyakori fajta, a szaporítók is megkérik az árát. (Egyébként 10000 alatt semmilyen féle nincs náluk sem.) Menhelyen nézz körbe. Szétnéztem, most nem tudok olyan jellegűt mutatni, de sajnos biztos lesz hamarosan valahol hasonló kiskutya.
2012. máj. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Bár a fajta tiszta kutyák nem olcsók, de ami nagyon olcsó az mindig a fejétől bűzlik.


Gondolj bele, ha nézegetsz akármilyen oldalt, cicás-kutyás.


Whyskas macska: 60.000ft-tól fölfelé... ami alatta az szaporító. Esetleg németjuhász kutya: 70.000ft


Miért lenne ilyen drága szerinted? hát nem azért, hogy meggazdagodjanak, hanem mert garanciát vállalnak a kitűnő minőségért. S hogy nem egy dalmatát kapsz helyette....


Amely szaporító ennél olcsóbban adja, ott a kutyák már betegek, beltenyészesek illetve nem biztos, hogy oltva és egészségesen kapod meg őket. Illetve nem jár hozzájuk törzskönyv.

2012. máj. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Hovarju ***** válasza:
100%

én meg egy Audi a4-es akarok lehetőleg ingyen és teljesen újonnan. :-)


Na de a viccet félretéve. Ennyi pénzért nem fogsz ilyen kutyát kapni. Nem túl gyakori fajta. Épp ezért érdemes jó helyről, törzskönyvezettet venni, hogy aztán ne a gyógykezelésére kelljen költened.

Szóval szerintem jól nézd meg milyen helyről veszel ilyen fajta kutyát.

Esetleg lépj kapcsolatban néhány tenyésztővel, mond el mit szeretnél, ismerd meg a fajtát és ha esetleg születik az alomban egy egészséges, de tenyésztésre nem alkalmas egyed, akkor azt megkaphatod olcsóbban.

2012. máj. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Hovarju ***** válasza:
esetleg kaphatsz részletfizetést is.
2012. máj. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez papillon?

[link]

2012. máj. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az előttem írónak: igen az!


Nem hiszem hogy bárhol is találnál, nagyon ritka fajták és nem sokan tenyésztik őket, főleg magyarországon nem, de szerintem a menhelyeken és fajtamentőknél keresgélhetsz, bár nem hiszem hogy lesz, de megéri szétnézni!

2012. máj. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hahaha hát ezen jót röhögtem, papillon 10 ezer alatt? Hosszú várólista van a tenyésztőknél erre a fajtára, pár kennel van csak Magyarországon, 250 ezer alatt nemigen lehet kapni, még hobbi minőségű kiskutyát sem.
2012. máj. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!