Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyaviadal, mit tegyek?

Kutyaviadal, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Erdő mellett lakok, egy kicsit beljebb van egy tisztás, a fáktól egyáltalán nem látszik az utcáról.

Tegnap este 8 körül sétáltattam a kutyámat az erdőben (nem szoktunk gyakran erre járni), majd fényre, hangoskodásra, ugatásra, vonyításra lettem figyelmes, a tisztás felől... Halkan odamentünk a kutyámmal, hát elképesztő volt, amit láttam.. Kb 30 ember, a kutyájukkal, egy ponyva, amin harcoltak a kutyák, rengeteg vér... Nagyon ijesztő volt a látvány, nem bírtam éjjel aludni sem...


Rohantunk haza, felhívtam a rendőrséget, sajnos épp nem tudtak kijönni... -.- Hívtam a polgárőrséget is, ők nem jönnek ki ilyen ügyhöz.. Hát kössz... Felhívtam az állatvédőrséget is, akik azt mondták, hogy nem tudnak mit csinálni (????)


Most mit tegyek? Kb fél éve voltam azon a tisztáson, voltak vértócsák, illetve zsákok, a tetejénél összekötve... Nem gyanakodtam, de már tudom, hogy mi lehet a zsákokban.. :((


2012. máj. 13. 14:33
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Szerintem naponta lenézek majd, és egyből hívom majd ezeket a szervezeteket.

2012. máj. 13. 14:43
 12/41 anonim ***** válasza:
*Bár csak sejtem, hogy Staffikról van szó. Jól gondolom, hogy Staffik? Szerencsétlenek. Rossz rá gondolni, hogy miken mehetnek keresztül egy ilyen viadalon, életük utolsó néhány percében, az életükért harcolnak...
2012. máj. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 clint ***** válasza:
60%
valami durva dolgot kellett volna mondanod pl fehér emberek vernek cigányt egyből kimennek a rendőrők és akkor talán csak csinálnak valamit ha rajtakapják.
2012. máj. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:

Budapest mellett lakok.

Hiába kötelesek kijönni, itt bárki tehet bármit... Többször betörtem már hozzám, hiába hívtam őket, b@sztak kijönni.


nem tudom, milyen kutyák voltak, nem igazán értek illetve nem is szeretem annyira a kutyákat. A kutyám is a család kutyája, a többiek foglalkoznak vele, én meg sétáltatom.

2012. máj. 13. 14:46
 15/41 anonim ***** válasza:

Nálunk egyszer egy vad kutya szabadult ki egy kertből, megtámadott egy csomó embert (köztük engem is...), hívtuk a rendőrséget, de még csak fel sem vették a telefont...

Szóval erről ennyit, nem jönnek ezek semmihez sajnos. :(

Nem tudom, mit tudsz tenni. :(

2012. máj. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
100%
Mibdenesetre vedd fel a kapcsolatot a staffordshire mentőkkel, ők biztosan tesznek valamit.
2012. máj. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
38%

Kamu történet, a rendőrség sosem mond olyant, hogy "épp nem tudnak kijönni."

Minimum megígérik, h. küldenek egy járőrkocsit, és az általában ki is megy max. 1 órán belül.

Polgárőrség meg főleg rámozdulna egy ilyen sztorira.

Az is életszerűtlen, hogy odaloppóztál: a kutyáddal.

A harc láttára a Te kutyád is ugatni kezdett volna.

Állatvédőrség: ilyen szó nincs is, ha tényleg felhívtad volna őket, emlékeznél arra, hogy kiket is hívtál.

Kamu az egész.

2012. máj. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:

Örülj neki, hogy a te lakóhelyeden nem sz@rnak az ilyenre a rendőrök meg a polgárőrök...


Az állatvédőrséget hívtam, nem tudom, te miről beszélsz, de mind1. Igazából megkaptam a választ a kérdésemre, szóval nem igazán érdekel a te kamuzásod.


Különben a kutyám nagyon félt, a kezemben kellett hazahoznom, mert nem mozdult meg..

2012. máj. 13. 14:54
 19/41 anonim ***** válasza:
100%

17-es!


Itt az Állatvédőrség:


[link] Ők csak tudják a saját szervezetük nevét...

2012. máj. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
76%
Miért szórakozik valaki, hogy ilyen kérdéseket tesz fel?
2012. máj. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!