Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyaviadal, mit tegyek?

Kutyaviadal, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Erdő mellett lakok, egy kicsit beljebb van egy tisztás, a fáktól egyáltalán nem látszik az utcáról.

Tegnap este 8 körül sétáltattam a kutyámat az erdőben (nem szoktunk gyakran erre járni), majd fényre, hangoskodásra, ugatásra, vonyításra lettem figyelmes, a tisztás felől... Halkan odamentünk a kutyámmal, hát elképesztő volt, amit láttam.. Kb 30 ember, a kutyájukkal, egy ponyva, amin harcoltak a kutyák, rengeteg vér... Nagyon ijesztő volt a látvány, nem bírtam éjjel aludni sem...


Rohantunk haza, felhívtam a rendőrséget, sajnos épp nem tudtak kijönni... -.- Hívtam a polgárőrséget is, ők nem jönnek ki ilyen ügyhöz.. Hát kössz... Felhívtam az állatvédőrséget is, akik azt mondták, hogy nem tudnak mit csinálni (????)


Most mit tegyek? Kb fél éve voltam azon a tisztáson, voltak vértócsák, illetve zsákok, a tetejénél összekötve... Nem gyanakodtam, de már tudom, hogy mi lehet a zsákokban.. :((


2012. máj. 13. 14:33
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%
Azt sem értem, miért kellett volna ugatnia a kérdező kutyájának? Az én kutyám mellett bomba is robbanhatna, akkor sem ugatna...
2012. máj. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:
A miénk akkor szokott, amikor idegen lép be az udvarunkba. Így képezték ki a suliban..
2012. máj. 13. 14:57
 23/41 anonim ***** válasza:
30%
Sok embernek itt minden kamu, mert bent ülnek a szobában reggeltől estig, és ők ilyet nem látnak. Én odamentem volna szólni.
2012. máj. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:

A sötétben csak pár "embert" láttam úgy igazán, ők ilyen 2 m magasak lehettek és kb 120 kilók...

Én, 17 éves lányként nem mertem odamenni...

2012. máj. 13. 14:59
 25/41 anonim ***** válasza:
Hol laksz Pest mellett pontosan?
2012. máj. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
100%
Ha odamegy, lehet, hogy ott ölik meg őt is. Az ilyen embereknél a minimum, hogy lőfegyver is van, épeszű ember nem megy oda, főleg nem egyedül. Olyat is hallottam már (ilyen Staff tartó izomagyúról), megdobták véletlen az autóját petárdával, és fegyverrel a kezében szállt ki a kocsiból, hogy ki dobta meg az autóját. Jól tette a kérdező, hogy nem ment oda.
2012. máj. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:
Igazából nem akarom elmondani, hogy hol lakok, mert a városban csak 1 erdő van, és csak rám gondolhatnak a 17 éves lányból. Ha valaki érintett olvassa, akkor simán betalál..
2012. máj. 13. 15:04
 28/41 anonim ***** válasza:
100%

Ez szörnyű, az ilyentől felfordul a gyomrom, komolyan mondom a sírás kerülget. Szegény kutyusok.

Kérdező semmi esetre ne menj oda, főleg egyedül. Az ilyen "emberek"(csak jobb híján hívom őket így, mert ilyet nem csinál ember, állat meg főleg nem) a végén még téged is megvernek, megölnek. Én értesíteném a staffordshire terrier/pitbull fajtamentőket esetleg egy kutyasulit a környéken. Ők biztosan cselekednek.

Amit még tehetsz, hogy egy újságba írsz egy cikket az esetről(név nélkül) és "zaklatod" a rendőrséget, polgárőrséget.

2012. máj. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
1%
Akkor menj ki újra, és csinálj fotókat a vérről meg a hullazsákokról, tedd fel valahova, és tegyél ki ide linket, hogy láthassuk a bizonyítékokat. Olyan, hogy egy városban csak 1 erdő van, szintén elég valószínűtlen.
2012. máj. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
8%
Ha kamuból hívtad a rendőrséget, attól is félhetsz, hogy ha a bejelentésed valótlan, megbüntetnek hatóság félrevezetése miatt.
2012. máj. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!