Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyaviadal, mit tegyek?

Kutyaviadal, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Erdő mellett lakok, egy kicsit beljebb van egy tisztás, a fáktól egyáltalán nem látszik az utcáról.

Tegnap este 8 körül sétáltattam a kutyámat az erdőben (nem szoktunk gyakran erre járni), majd fényre, hangoskodásra, ugatásra, vonyításra lettem figyelmes, a tisztás felől... Halkan odamentünk a kutyámmal, hát elképesztő volt, amit láttam.. Kb 30 ember, a kutyájukkal, egy ponyva, amin harcoltak a kutyák, rengeteg vér... Nagyon ijesztő volt a látvány, nem bírtam éjjel aludni sem...


Rohantunk haza, felhívtam a rendőrséget, sajnos épp nem tudtak kijönni... -.- Hívtam a polgárőrséget is, ők nem jönnek ki ilyen ügyhöz.. Hát kössz... Felhívtam az állatvédőrséget is, akik azt mondták, hogy nem tudnak mit csinálni (????)


Most mit tegyek? Kb fél éve voltam azon a tisztáson, voltak vértócsák, illetve zsákok, a tetejénél összekötve... Nem gyanakodtam, de már tudom, hogy mi lehet a zsákokban.. :((


2012. máj. 13. 14:33
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy kutyaviadal volt?Mert elég furcsa,hogy szabadban szervezték meg....Az ilyesmit azért a világ szeme-füle elől eldugva rendezik,nem hiányzik a felesleges zaklatás...S főleg nem hagynak véres dolgokat meg zsákokat a helyszínen....
2012. máj. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
Viszont ha nem kutyaviadal kedves 31. válaszoló, akkor felmerül a kérdés, hogy mit csinálhattak ott, hogy sok vér van, kutya ugatás nyüszítés, volt. Valamint hogy véres foltok és zsákok maradtak utánuk? Mert valljuk be nem sok olyan törvényes dolgot csinálhattak!
2012. máj. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
37%

Állatvédőrséget itt éred el, nem tudom ezt hítad-e:

A +36 70 636 6230-os telefonszámon vagy a bejelentes@orszagosallatvedorseg.hu e-mail címen fogadjuk az állatkínzással, gondatlan állattartással kapcsolatos bejelentéseket.



Rendőrség meg nem mond olyat h most épp nem jön ki. Valami itt nem kerek.

2012. máj. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
Ha van rá lehetőséged, akkor készíts felvételt, és küldd el a rendőrségnek és a kereskedelmi televízióknak. Ők imádják az ilyen jellegű "botrányokat".
2012. máj. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
100%
A rendőrségre beérkező minden hívást rögzítenek, ellenőriznek. Komoly intézkedések történnek azzal a rendőrrel aki egy bejelentést nem vizsgál ki, nem intézkedik a bejelentés ügyében. Tehát ilyen nincs, hogy éppen nem tudnak kimenni! Ha mégis leráztak, akkor nagyon megütheti a bokáját akivel beszéltél, ha ezt nem hagyod ennyiben.
2012. máj. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim válasza:
most mutatták a tvben,hogy elkapták őket..ez volt az?
2012. máj. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
53%
Most ózdi kutyaviadalosokat fogtak ,a kérdező meg pest környékéről beszélt.
2012. máj. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
68%
Ma végre utánanézett nekem egy központi állatvédőr, semmi ilyesmi bejelentést nem kaptak, szóval vagy kamu a kérdés, vagy a kérdező tök másnak szól.
2012. máj. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:

Nem, nem az volt az, bár csak pont, hogy odakapcsoltam, aztán el.

A városi menhelynél volt megadva több szám is, ott volt a Noé, az állatvédőrség száma is többek között, azért innen, mert egy helyen volt minden, nem akartam ezzel húzni az időt.

Igazából nem tudom, hogy melyik számot hívtam, az tuti, hogy 70-es volt. A menhely fb-os lapjáról meg már leszedték az infót, ezek szerint lehet, hogy rossz volt (?!?!)


Amúgy azóta nem történt még semmi, és mindjárt összegyűjtöm a menhelyek weboldalairól a számokat..

2012. máj. 16. 16:28
 40/41 anonim ***** válasza:
Szia kérdező! Történt már valami az ügyben?
2012. nov. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!