Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit kell legelösször megvenni...

Mit kell legelösször megvenni egy kiskutyának?

Figyelt kérdés
Bichon Havanese kiskutyát kapok majd,és azt szeretném megkérdezni,hogy mi szükséges... mindent irjatok le amit tudtok... :) Előre is köszi ! :)

2012. máj. 13. 19:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
2012. jan. 1-je óta.
2012. máj. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!!! :) De hogyan rendeljek netről,hogy,és kinél lehetne? Jó lenne egy Maszat felíratos :D

Utolsónak! igen,kötelező a chip már,de én se tudom mióta! már az enyémben is van de a kutyus vég nincs nálunk,csak a tenyésztőnél.

2012. máj. 16. 17:23
 13/19 anonim ***** válasza:
Akit linkeltem megnéztél?
2012. máj. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Én amikor bementem az állatáruházba (azon a napon, amikor megkaptam a kutyát, de pár órával előtte) ezeket vettem: póráz, nyakörv, etetőtál, itatótál, két rágócsont, gumilabda, bolha elleni nyakörv, vakaró gumikefe, alom. Pár nappal később még ezeket vettem: jutalomfalatok, rágórúd, csipogós cipő, kutyapelus. Ezeken kívül neki adta ezeket a már meglévő dolgokat, amik eddig valamelyik családtagomé vagy az enyémek voltak: mozgó nyuszogó plüssnyúl, plüssördög, plüsshamburger, wcpapírguriga, levendulás illatosítózsákocska (hogyha büdöset evett, ezt rágja) Enni naponta 5x kap (2 hónapos). Változatosan. Szokott kapni tejet, néha tejet rizzsel, tejbe áztatott kutyatáp, húslébe áztatott kutyatáp, kutyakonzerv, kutyaszalámi, sajt, főtt hús (keverve táppal vagy húslében).
2012. máj. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Köszi sokat segítettél! :D

És igen megnéztem amit linkeltél vissza is írtam,csak nem tudom hogy kell neki írni! :/

2012. máj. 16. 17:34
 16/19 anonim ***** válasza:
Pórázból, én a flexit ajánlom és mindenképp a szalagosat!!! ez nagyon fontos sztem. Vegyél neki kefét, mivel minden nap kell fésülni.az enyém csemegének a szárított marhabelet szereti.Mivel még pici kutyus, én a bolhanyakörvet nem ajánlom, vegyél Frontline sprayt, azt lehet kölyökkorban is.Ha valamiben elakadsz írj üzit, szivesen segítek
2012. máj. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
köszi! :)
2012. máj. 16. 20:04
 18/19 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat,nagyon hasznosak voltak...

Tegnap voltunk megvenni mindent,már csak egy hordozót kell venni amibe majd hazahozzuk,és amibe utazni fog

2012. jún. 2. 09:42
 19/19 anonim ***** válasza:
Köszi nekem is sokat segítettek.
2012. júl. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!