Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen anyagból van a kutyátok...

Milyen anyagból van a kutyátokon a biléta?

Figyelt kérdés
láttam rézből, nikkelből, rozsdamentes acélból és még alumíniumból is, de ilyen 4000 körüli árakon, kicsit soknak tartom, mert talán csak a mintája miatt kerül amennyibe kerül, de nekem a tartóssága a lényeg. SZóval melyik a legtartósabb?
2012. máj. 14. 16:08
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és hogy lehetőleg ne hagyja el rögtön az első séták alkalmával...
2012. máj. 14. 16:11
 2/6 anonim ***** válasza:
Az enyémeknek csavaros kapszulájuk van, fém. Szerintem az elég
2012. máj. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 VBeata81 ***** válasza:
A csavaros kapszulát mi simán elhagytuk. Most már gravírozott fém bilétája van, az előző kutyámnak is volt, csak egyszer kell megcsináltatni, és egész életében viselheti. Hogy milyen fémből van, arról lövésem sincs.
2012. máj. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nemesacélból van.

Előtte volt puhább anyagból is (csont alakú), egy játék közben eltörött neki, még jó, hogy nem okozott sérülést.

Amit írtam, örök garancia van rá ill. a gravírozásra is.

Fél éve van meg, beváltotta a hozzá fűzött reményeket.

Innen rendeltem, Red Dingo biléta.

[link]

2012. máj. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is red dingo van. Drágának drága, de elvileg egy kutyának életében csak egyszer kell megvenni. Ha viszont valaki spórolni akar és nem szeretne a dizájnért és márkanévért fizetni, akkor a célnak tökéletesen megfelel a legolcsóbb 1000-1500 forintos réz biléta is, amit majdem minden vásárban vagy kulcsosnál is gravíroznak.
2012. máj. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az enyémnek is egy sima kör alakú, gravírozott bilétája van. 500 Ft volt és fél éve van rajta minden probléma nélkül. Még ha 1-2 év múlva cserélni is kellene, akkor is szívesebben adok ki egyszerre 500 Ft-ot, de nem vagyunk egyformák.:)


Igaz kistestű kutya, de nagytestűekkel szokott elégg brutálisan játszani, mégsem látszik a bilétáján.

2012. máj. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!