Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valóban ennyire buták az...

Valóban ennyire buták az emberek, vagy ez csak vicc?

Figyelt kérdés

És ezt mind a szaporító, mind a vevő oldalára értem!


[link]


2012. máj. 15. 13:48
 1/9 VBeata81 ***** válasza:
Az ilyet börtönbe kellene csukni! De azért a vevő se egy észlény, hogy lehetett yorkinak nézni azt a kutyát? Már csak azt nem értem, hogy shi-tzuként miért nem lehetett eladni?
2012. máj. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, ezen én is gondolkodtam! Lehet egy yorkiért többet lehet kérni? Nem nagyon értem én sem.:S
2012. máj. 15. 13:55
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

mert ölebek közül most yorkik vezetik a toplistát és ezt rengeteg szaporító kihasználja!

Amúgy ugyanebben a cipőben jártam,de én shih-tzunak vettem a pincsimix kutyámat..De akkor még azt se tudtam mi fán terem az hogy szaporító,nem is volt valami felkapott téma,de azt hogy hányszor jártunk vele orvoshoz,idegrendszere teljesen pocsék neki erről nem is beszélek persze vele jár így:) Már voltunk kutyaiskolába,hívtam házhoz kutyatrénert,nem tudnak vele mit csinálni..


Miért nem lehet azt bevezetni hogy csak a kennelből származó kutyáknak lehessenek kölykei? tehát kötelezővé tenni az ivartalanítást ha valaki hobby kutyát vesz! Ha meg jaj drága az ivartalanítás minek vesz kutyát ?

2012. máj. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, valóban ennyire buták. Múltkor vaterán valami németjuhász keveréket hirdettek yorkinak, és még kérdeztek is tőle bőszen, hogy a kép alapján ez a kutya nem lesz mini, ugye?

no comment...ennyire.

2012. máj. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az igen!:( Elég elkeserítő a helyzet! Szerintem pont azért veszik a kutyát a szaporítók, mert nem költeni akar rá, hanem keresni rajta...:(
2012. máj. 15. 14:19
 6/9 anonim ***** válasza:
36%
Ne keverjük azért a csalót a tisztességes szaporítóval,mert olyan is akad, bár ez tudom fáj a tenyésztőknek ,mert hát konkurencia.. Ez a festés egyértelmű csalás.
2012. máj. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tisztességes szaporító....na ez a két szó üti egymást!!!!
2012. máj. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A "tenyésztő" is szaporít csak van róla papírja.
2012. máj. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ajánlok figyelmedbe egy kis olvasnivalót!

[link]

2012. máj. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!