Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Győrben van olyan tó/strand...

Győrben van olyan tó/strand ahol lehet kutyával is fürödni?

Figyelt kérdés

Olyan helyre gondolok ahol be lehet vinni a tóba a kutyát,akár gazdival együtt.

Kutyámnak lesz 2 éves születésnapja júniusban és szeretnék vele egy nagy szabadtéri programot ezért gondoltam erre:) Van olyan ahova be lehet vinni?



2012. máj. 15. 23:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Én nem tudok ilyenről, de van egy jó ötletem: Bemész az egyik hipermarketbe és veszel egy hatalmas gyerek pancsolót (5000 Ft körül van már) és elpancsol benne a kutya egész állónap amikor csak akarja. Kutya születésnapját ünnepelni emberi agyrém, neki egy nap olyan mint a másik. Ha örömet akarsz neki okozni ennyi is elég, nem kell nagy dolgokra gondolni.
2012. máj. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

de most itt panelban pancsoljon a szoba közepén? főleg hogy nem is szeret fürdeni csak úszni:) meg a faparketta fel is ázna:)

Te győri vagy? nem lesz valami kutyás program júniusban,nemtudod? Pl mint a kutyamajális az rettentő jó volt:)

2012. máj. 16. 15:21
 3/23 anonim ***** válasza:

Aranypart? :D

Mi Győr környékiek vagyunk itt "csak" Duna van...Igaz mi nem de a kutya tökéletesen elvan ha térdig gázolunk a vízbe.. :)

2012. máj. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
én is arra gondoltam,de ott állítólag emberek is szoktak fürödni az nem baj?:D
2012. máj. 16. 18:42
 5/23 anonim ***** válasza:
Ha a kutyád nem csinál mészárlást akkor még örülni is fognak kicsik hogy "jajj de helyesen úszkáltok" stb. Milyen fajta kutyi ha szabad érdeklődni? :)
2012. máj. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
5 kilós pincsi keverék:) köszönöm akkor elmegyünk oda!!!
2012. máj. 16. 19:30
 7/23 anonim ***** válasza:

Na akkor meg valószínű gyerekek és idősek kedvelni fogják és megállítanak beszélgetni. Szerintem ebből nem lesz baj :D

halk kérdésem lenne egy képet lehet róla látni?:)

2012. máj. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Nagyon szívesen,szeretem mutogatni,büszke vagyok rá:$ :))


[link]


[link]


[link]


[link]



szerinted mi van még benne pincsin kívűl?:)

2012. máj. 16. 20:17
 9/23 anonim ***** válasza:

Biztos van még benne más is?

Mert ha van akkor nagyon a pincsi szülőre ütött képről nagyon nagyon cukor bogyó. :)

Nem tudom nekünk is volt pincsik tisztára hasonlított rá, csak ő zsömle szín fekete pofival :)

Nagyon édes biztos nem lesz baj :)

2012. máj. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

bizti,mert egy fajtatiszta palotapincsi ilyen:


[link]


:) miénknek ugye sokkal rövidebb a szőre,az orra meg hosszabb:) De amúgy még anno shih-tzunak vettem,jó mi ?:D hülye voltam,de már nem bánom:)

2012. máj. 16. 21:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!