Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon sokat hány a kutyusom....

Nagyon sokat hány a kutyusom. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Légyszives adjatok tanácsot... Nagyon sokat hány a kutyusom. Ő egy másfél éves francia bulldog kisfiú.

Minden evés után kihányja az étel és napközben is, hajnalban csak úgy visszajön neki az étel. Van, hogy csak "szimulálja" hányást de nem jön semmi. Konzervtől és táptól is ezt csinálja. Elég rágóta kb. fél éve van ez. Előre is köszönöm.



2012. máj. 16. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Az állatorvos mit mond?
2012. máj. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha fél éve van,akkor már remélem elvitted a dokihoz egy kivizsgálásra. Mert ez nem normális
2012. máj. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem mindig csinálja, csak néha? Vagy keveset hány minden alkalommal? Másképp nem tudom elképzelni, hogy fél éve birja...Ezalatt egyszer sem látta orvos?

Ételt hány vagy habosat? Szine? Milyen kutya, mennyit eszik, mennyire vékony, hogy viselkedik egyébként?


Bár szerintem hiteleset itt csak állatorvos, vizsgálat után mondhat, ne haragudj.

2012. máj. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

Szia az én pekingim is folyton hány .

Minden nap szokott hányni ilyen habosat fehér színűt .

De már 3-rom éves makk egészséges !

Én is ha konzervet ha tápot ha főt kaját adok neki mindig hány de csak egy kicsit nem az egészet .

Ilyen büfögés alapján jön fel neki ( Rengeteget eszik ) ! :D

Esetleg ere is adhatnátok tanácsot miért csinálja a doki nem mond rá semmit !

Azt mondta hogy természetes ha sokat eszik , akkor azért :D

2012. máj. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sürgősen vidd el orvoshoz!
2012. máj. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
persze elvittem dokihoz. kettőhöz is de egyik se mondott semmit.
2012. jún. 24. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!