Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hallottatok erről az új...

Hallottatok erről az új jogszabályról?

Figyelt kérdés
A környékünkön (Bp. 11. ker.) nagyon sokat hallottam, hogy a közteresek sok embert megbüntettek, amiért nem volt megkötve a kutyája. Ma kíváncsiságból odamentem megkérdezni egy köztereshez, hogy akkor most büntetnek, vagy sem? Azt mondta, hogy most van egy új jogszabály, ami szerint nem muszáj megkötni a kutyát, amíg a gazda felügyelete alatt van, tehát nem kilométerekre kóborol a gazdától és vissza tudja hívni a kutyát, akkor nem büntetnek. Ez azért elég jó hír lenne, bár az utcán mindenképpen megkötöm ezután is, de így a mellettünk lévő parkban nyugodtan szaladgálhat.:) De más is hallott már erről?
2012. máj. 16. 15:58
1 2
 11/13 Szilvi & Argos ***** válasza:

És a közterületeseknek ki van adva fentről, hogy igenis büntessenek szabadon sétáltatásért...engem Csepelen, a Kis Duna parton figyelmeztettek, hogy természetvédelmi terület, ezért csak pórázon vihetem...pedig a helyi rendelet melléklete szerint az a rész futtató, és semmilyen tábla nincs, ami természetvédelmi területre utalna!

Az a baj, hogy az ember szép lehet, de okos nem, ha hatósággal találkozik...

2012. máj. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
59%
Én erre csak annyit mondok: Akotmánybíróság.
2012. máj. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
59%
Bocsánat: Alkotmánybíróság.
2012. máj. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!