Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki tud olcsón max 15. 000...

AnnaPetro kérdése:

Valaki tud olcsón max 15. 000 ft-ért eladó husky-t vagy border collie-t?

Figyelt kérdés
2012. máj. 17. 20:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

menhely.

ennyiért még szerintem szaporító se árul XD

2012. máj. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ennyiért fajtatiszta kutyát nem fogsz találni, max. szaporítótól. Őket meg NE támogasd!

De nézz szét az állatmenhelyeken, vagy fajtamentőknél, ők "ingyen" adják, és a kutya is nagyon hálás lesz, és még az életét is megmented! :)

2012. máj. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt nézz szét, vannak nagyon szép kutyusok.

2012. máj. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%

én nem nagyon ajánlanék neki kutyát..ha már a vételáron ennyire spórolni akar mi lesz később ha lesz a kutyának egy csipő diszpláziája,vagy még komolyabb betegsége? Vagy ivartalanítás?Nincs pénz majd jövőhónapban? Többe kerül mint amiért venni akar kutyát..-.-

Felejtős

2012. máj. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
20:22-es vagyok, nekem is huskym van, és nem vagyok gazdag, de az én kutyámat 70 000 forintért vettem TENYÉSZTŐTŐL!!! Ha már a kutyus árán spórolni akarsz, akkor mi lesz később ha beteg lesz, vagy a kajája, az sem 10 forint, az oltások, és még lehetne sorolni...szerintem gondold meg hogy most akarod-e megvenni, mert szerintem várj még 1-2 évet, és akkor könnyen össze bírod majd spórolni! :)
2012. máj. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
bocsi most látom hogy nem is 20:22, hanem 20:20-as!
2012. máj. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
Jót nevettem rajtad, kedves kérdező! Lehet, hogy inkább sírnom kéne. Mindkét fajtával elég jól megjárhatod, és 100 E forintokat hagyhatsz az orvosnál, ha szaporítótól veszed. Egyik ismerősöm borderét tanítani is lehetetlen, mert megijed a klikker hangjától, mondanom sem kell, szaporítótól van. Vagy szánj rá többet, és vegyél egyet hobby célra normális tenyésztőtől, vagy nézz szét a menhelyeken. Aki ennyi pénzt szán arra az állatra, amelyik 15 évig hű társa lesz, az vajon barátokat is így választ? Nem mellesleg ha megvenni sem tudod, miből veszel majd neki tápot, miből viszed majd orvoshoz? Gondold át mégegyszer a kutyavásárlást.
2012. máj. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
63%

Ez komoly? Nem akarsz esetleg egy német dogok 10 Ft-ért?

Nézd meg egy menhelyen, de ilyen fajtákat ott nem találsz, max az USA-ban.

Ha esetleg találsz valakinél ilyen olcsón, az vagy beteg, vagy nagyon rosszul sikerült példány.

2012. máj. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
És miért pont ezt a két fajtát? Tűz és víz a két kutya jelleme. Valahogy nem tudom elképzelni, hogy egy borderekért rajongó egyben huskyrajongó is legyen vagy fordítva.
2012. máj. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
:) nem muszály fajtiszta csak ahoz hasonló és nem kell tenyésztőtől
2012. máj. 18. 17:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!