Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki tud olcsón max 15. 000...

AnnaPetro kérdése:

Valaki tud olcsón max 15. 000 ft-ért eladó husky-t vagy border collie-t?

Figyelt kérdés
2012. máj. 17. 20:15
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
már van egy border colliem 35.000 forintért vettük és szeretnék mellé egy társat lehetőleg felnőttet
2012. máj. 18. 17:58
 12/16 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom kevés pénzed van amit kutyára tudsz szánni.A két kutyaközt óriási a különbség a koli terelő kistestű kutya a husky szánhúzó és öntörvényü csak tapasztalt kutyásoknak való.De mindkettőhöz nagy türelem és nagy kert kell.Menhejen néz szét szerintem van bőven befogandó kutya de én a huskyt kerülném nekem 2 huskym van nem 1szerű hidd el nekem.
2012. jún. 2. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Hogyne, plüssből fele ennyiért is lehet venni és annak az ellátása sem lesz havonta (!) ugyanennyi...
2012. jún. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 kutyás kunami ***** válasza:
Simán bármejik szaporitó!..Kik azok?..havas....Duna ujváros.timike kerülendő
2012. júl. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem értem, még elképzelésed sincs, milyen kutya kell neked? Ez a 2 fajta annyira különbözik, nehezen találhattál volna ennél jobban különböző 2 fajtát. Valószínüleg nem ismered egyiket sem, mert ha ismernéd, akkor tudnád melyik kell neked és a másik nem is tetszene, annyira ellentétes jellem.

Másrészt 15 000-ért nincs kutya. Vagy a vételárán veszed meg 150 000-ért, vagy veszel 15-ért (ha találsz) és az állatorvosnak fizeted majd meg a különbözetet.

Ha nincs, csak 15000 ft-od kutyára, mivel fogod etetni? tescos táppal? Ha igen, akkor a tescos és a normális táp különbözetét szintén az állatorvosnak fizetheted majd vissza a kezelésekre, ha tönkremegy a veséje és az emésztő rendszere szerencsétlennek.

Ha nincs pénzed 2 kutyára, miért nem elég 1? Nem a másik kutyának kell foglalkoznia az elsővel, és fordítva, hanem neked kell foglalkozni a kutyával. Ha nem tudsz foglalkozni rendesen az elsővel, akkor hogy tudnál 2-vel? Először bánj normálisan azzal az egy kutyával, és ha van fölösleges 15000ft-od, akkor költsd normális tápra.

2013. júl. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Lécci ha valaki tud X6-os BMW-t óccsón, vagy ingyen elvihető ferrarit akkor írjatok!! Nem kell kereskedőtől, bárkitől elfogadom! Max. 30 000-em lenne rá. Már van otthon egy bogárhátúm, szeretném, ha lenne neki egy társa. Hogy a benzint és szervizt, kötelezőt miből fogom kifizetni, arról fogalmam sincs, de jól jönne itthon, jól mutatna a kerben.

Előre is köszii!!!

2013. júl. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!