Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Labrador vagy német juhászt...

Labrador vagy német juhászt válasszak?

Figyelt kérdés
Ismerem mindkét fajtát és nem vagyok tapasztalatlan a kutya neveléssel kapcsolatban. Eddig német juhász- labrador keverékem volt, de az egyéb tulajdonságait ismerem mind két fajtánál. Ami az elvárásom, hogy könnyen tanuljon és a gyerekekkel is megférjen, okos legyen - rendszeresen fogom tanitani és lefárasztom, mindkét fajta könnyen tanul , főleg a német juhászt muszáj lefáraztani, de nem tudok választani, mindkét fajta mondhatni álmaim kutyája! Hamarosan szeretnék egyet - csak a választás nem egyszerű--
2012. máj. 19. 09:25
 1/6 AnnaPetro ***** válasza:
A labradorok nagyon kedvesek és nagyon szeretik a gyereket. Én a labradorról csak jót hallottam. A német juhász is nagyon szép és barátságos a gyerekekkel. Talán egy kicsit dominánsabb fajta.
2012. máj. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
labradort
2012. máj. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
labradort
2012. máj. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
német juhász! Egyik legintelligensebb fajta, és kutyaiskolával meg minden életreszóló társad lehet! Sokkal jobban tud 1-2 egyed kötődni a gazdihoz, mint egy labrador. A gyerekekkel szemben pedig nagy macik. Simogathatják, nem zavarja, persze megfelelő nevelés mellett.
2012. máj. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én német juhászt választanék.

ő vele is ugyanúgy lehet játszani,sétálni,sportolni és még mellett őrzi a házat és suliba viheted örző védőzni.

2012. máj. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az elvárásaidnak (a leirtak szerint) a Labrador valo. Nekem is Labradorom van. A legokosabb kutya a világon, és ez a fajta való a leginkább gyermek mellé. Németjuhászt ne vegyél gyermek mellé... Bár okos, de nem pont gyermek mellé való. A Labrador messze lekörözi:)
2012. jún. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!