Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22hetesen még mindig nem...

22hetesen még mindig nem tudom a baba nemét, de szeretnék már vásárolni. Mit tegyek? Milyen színeket válasszak? Vagy várjak még, ráérek? Csak nem akarok minden a nyári hőségre hagyni, nagy hassal.

Figyelt kérdés
Ja és ráadásul esélyes,hogy picit hamarabb jön a kiírtnál.
2012. ápr. 23. 11:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Fehér, zöld, sárga, bézs is jó mindkét nemnek, illetve nem is muszáj a kisruhákkal kezdeni, megveheted a babakocsit unisex színben, a kiságyat, pelenkázót, játszószőnyeget (ha szeretnél), pár játékot, törölközőket, textil pelenkákat, ágyneműt, kiskádat, cumis üvegeket, és a ruhákat majd akkor, ha már tudjátok, hogy milyen nemű lesz a kicsi!

Boldog babavárást!

2012. ápr. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Párom kolléganője 37 hetes, és még mindig nem tudták neki megmondani a baba nemét. Így ők vettek sárga, fehér, barnás kisruhákat, de nem túl sokat. Majd ha megszületik, és megtudják a nemét, akkor beszereznek többet is. A babaholmikból is unisex dolgokat vettek.

Amúgy még ráérsz reméljük. Nekem is azt mondták, hogy előbb jön a baba, aztán végül a 41. héten megindították a szülésemet. :)

Én amúgy olyan 28 hetesen kezdtem vásárolni, akkor már nagyon biztosra mondták, hogy lány.

2012. ápr. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Vegyél akkor szép fehér állatkamintás rugikat :)

lehet vajsárga is, én kedvelem az erősebb színeket is, a zöldet, narancsot.

szerintem ha megveszed a legkisebb rugikat általános színekben, akkor nem lehet gond :)

később meg veszel csajosabbat, vagy fiúsabbat is, ha már tudod.

2012. ápr. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor vásárolj unisex színű ruhákat. (bézs, fehér, zöld, sárga, narancssárga) Vagy, ha már nagyon kíváncsi vagy, és van rá pénzetek, ott a 4d uh! :) Hátha talán ott meg tudják mondani a baba nemét! :)
2012. ápr. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen a 4D már szóba került,hogy megyünk. :)
2012. ápr. 23. 12:04
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekünk pont a 4D-n nem tudták soha megmondani, mindig 2D-n látszott! :)


Mi tudjuk, hogy kislány, de azért nem a rózsaszín a meghatározó, inkább a fehér és a bézs, nagyobb dolgokban mindenképp... Kisebbeket (pelenkázó feltét, rugik), később is ráértek, hátha addigra kiderül. :))


37 hetes km

2012. ápr. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is Unisex színek a nyerők.Mi már a 18 héten megtudtuk,de mégse özönlötte el a házat a rózsaszín.A mai világba gondolni kell arra is hogy a tesóra is jó legyen.Az viszont nem biztos hogy ugyanolyan nemű lesz.Meg az elején szinte 1x-1x van rajta 1-1 ruha és már ki is nőtte.De ezt neked kell eldönteni.Boldog babavárást!
2012. ápr. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én amúgy is mindenből olyat fogok venni, ami jó lánynak is és fiúnak is, mert 2 babát tervezünk.

Kiságyat, babakocsit, stb... simán meglehet venni.

2012. ápr. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is unisex színekkel kezd. Fehér, bézs, sárga. Mi kifejezetten fehér cuccokat vettünk, és még a mai napig jobban preferálom bodyban, rugiban, mint a színeset. Ugyanis arra készülj fel, hogy lehetnek olyan napok amikor 4-5 body kell, és nagyobb termésnél még rugit is cserélhetsz. Nekem volt, hogy 2 naponta ment a mosógép, pedig nem két bodyja, meg rugija volt.

Nekünk az első babánk kisfiú lett, már a 16. héten premierben megmutatta magát. A pocaklakó meg 99%-ban kislány. Így a korábbi vásárlásoknak köszönhetően nem kell új ruhatárat venni, és később is jó lesz a bratyó ruhatára lányosabb dolgokkal kiegészítve.

Nem a reklám helye, de a Tescoban egész jó áron vannak a rugik és a bodyk, és jó mínőség is. Nekünk van márkás ruhaüzletből bodynk, és már bolyhos, míg a többször használt Tescosnak semmi baja.

Nekünk voltak régi bútoraink, és a régi fiókos komódra vettünk egy halványzöld pelenkázóalátétet.

A babakocsi meg szintén olyan színű, ami jó lánynak és fiúnak is.

Amúgy a fiunk a 34. hétre jött teljesen váratlanul, és jó volt, hogy megvolt minden.

2012. ápr. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!