Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szaporítótól Rottweilert...

Szaporítótól Rottweilert lehet venni?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy normális legyen nem az hogy kisebb vagy túl nagy hanem pont jó legyen mert nagyon sok olyanról hallok hogy sokkal olcsóban tudok venni.

2012. máj. 19. 19:20
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Én Debrecenben állatorvossal megcsináltattam a keverék pincsimnek a törzskönyvet és megvették 55 ezerért...Ez komoly 20 ért megcsinálták a törzskönyvet...és az a pláne benne hogy a kiskutyákat 3 at vittek el semmi bajuk se volt soha és 5 évesek most.
2012. máj. 19. 21:03
 12/18 anonim ***** válasza:
60%
Áruld már el, mi a lóf@szért teszel fel kérdést? Már eldöntötted, nem? Vegyél rotit szaporítótól és nyugtasd magad a baromságaiddal. Pfff.
2012. máj. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

kérdező egy keveréknek hogy tudsz törzskönyvet csináltatni?

azt a kutya tenyésztője ha fajtiszta kérheti,ha mindkét szülője is törzskönyves.Ne hazudozz már.

Ha nincs pénzed 60.000 Ftért egy normális rotit venni,vegyél szaporítótól 20.000-ért de lesz egy ideggyenge és beteges kutyád,te tudod.

Vannak normális szaporítók akik nem csak a pénzért csinálják,de ez ritka.

HA eldöntötted és csak kötőzködsz nem kell megkérdezni,ha elmondjuk hogy i a helyes úgy is csak lepontozol mindenkit és kötőzködsz.

2012. máj. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Neten rákeresel 2 pincsire...nyertes fajtából megadod a neveket és megcsinálják a hamis törzskönyvet ha eszed nincs hozzá ne ide írd és állítom kutyád sincs.
2012. máj. 20. 09:32
 15/18 A kérdező kommentje:
Ja és mért vinném tenyésztőhöz a kutyát te fa@kalap?Ha van ismeretséged meg lehet a hamis törzskönyvet csináltatni...de ha nincs mint neked hogy 12 évesen van anyud apud testvéred az a nagy ismeretség és tényleg nem tudsz törzskönyvet csináltatni
2012. máj. 20. 09:35
 16/18 anonim ***** válasza:

A törzskönyv egy vízjellel, védőcsíkkal pénzpapírra nyomtatott igazolás, szinte lehetetlen hamisítani max valami hasonlót csinálhatsz.

Egyébként okirat hamisításnak számít és a törvény bünteti.

2012. máj. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
és azt is bünteti ha közterületre részegen hugyozok LOL és még is hugyozok
2012. máj. 20. 16:03
 18/18 anonim válasza:
Én is szaporítottól vettem és védőoltáson kívül még nem költöttem állatorvosra.Akkor annyi erővel veszel egy 100.000ft-os kutyát és valamelyik bolond szomszéd lemérgezi és akkor mi van?Nálunk pl rengeteg ilyen van azért nem is költöttem sokat rá.
2012. jún. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!