Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám folyamatosan a...

A kutyám folyamatosan a kiszökik a kennelből. Kiássa magát. Lebetonozni túl nagy a hely (egy teleknyi), borsot már szórtunk a lyukba még mielőtt vissza temettük volna, de nem hat. Valami ötlet?

Figyelt kérdés
Nem zavarna hogy kijön ha nem szedné szét a kiteregetett ruhákat, a seprűt, cipőt stb.
2012. máj. 19. 20:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

# 10/10 Időpont ma 08:33


Emberben is van elmebeteg meg hiperaktív.

Az Én németjuhászomat meg rotimat az életben nem vittem sétálni és vígan elvoltak a kertben,nem romboltak. NA ilyen is van.

2012. máj. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha 2 hektár az a rohadt udvar, miért nem felezed meg a kertet? és akkor a kutyát nem kéne kennelben tartani. S a ruhák is biztonságban lennének
2012. máj. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó. Bocsánat rosszul fogalmaztam, van egy kenneljük,(ketten vannak, de csak az egyik szökik) ami folyton nyitva van, csak akkor zárjuk be, ha füvet nyírunk ott. Ez a kennel ezen a két hektáros kerítéssel elkerített helyen van. És innen szöknek át a másik udvarba ahol a ruhák, cipők, seprű, a kistestű kutyák játékai, napozó ágy, és egy merevített falu medence volt. De most mondom... CSAK VOLT. (Persze ezt mind adagolva tették) Azért írtam mert sajnos számunkra igen drága mulatság ez és aggódom. Abban reménykedtem, hátha tud valaki valami ötletet mondani. Összesen 5 kutyám van. Ha annyira utálnám őket valóban kennelben tartanám őket egész életükben. De mivel egytől egyig szeretem őket így nem ezt teszem. Csupán aggódom, hogy amikor nyáron a kisebb testű kutyák kint vannak amikor nem vagyok otthon, nem akarok egyszer arra hazajönni, hogy ásnom kell egy sírt az egyiknek. Ennyi.


Jah, és megkérhetnélek hogy válogasd meg a szavaid? Előre is köszönöm :)


Még valami: Köszönöm mindenkinek az ötleteit.

2012. máj. 21. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!