Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek, hogy játsszon a...

Mit tegyek, hogy játsszon a kutyám a velem meg tépősjátékkal vagy a labdával?

Figyelt kérdés
Szeretném ha a 4 hónapos kutyámat apportra tudnám nevelni, vagy legalább, hogy tépőset játsszon velem. De ha húzkálom az orra előtt nem reagál semmit, csak jön inkább hozzám bújva és farokcsóválva, se a sípolós laszti nem érdekli, se semmi, de én nagyon akarnám, hogy játsszon, mert nagyon sok az energiája és nehezen tudom levezetni csak a tanulással és sétával.
2012. máj. 19. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Talán nem olyan fajta,hogy alkalmas lenne rá.

Próbálj először kergetőzni,birkózni vele.Bosszantsd kicsit a ronggyal úgy,hogy köré tekered,de vigyázz,hogy ne fájjon neki,játéknak fogja fel.Talán így fel tudod ébreszteni benne a harci kedvet.

2012. máj. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnos nagyon sok kutyában igen mélyre elbújt a zsákmányos ösztön. Tudniillik, ez az alapja mindenféle játéknál náluk. Mozog valami-meg kell fogni. Meg kell találni azt a játékot, ami neki felkelti a figyelmét.

Milyen fajta a kiskutyád?

2012. máj. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az alomban játszott a játékokkal, de most semmi nem érdekli :( (volt gazdija akitől úgy hoztam el, mert neki nem kellett) és border collie.
2012. máj. 19. 23:24
 4/5 anonim ***** válasza:

nem tudom, van-e rá lehetőséged a környéketeken, de a border collie imád terelni, ezzel remekül le tudnád fárasztani. emlellett a frizbizésben is nagyon szuperek:

http://www.youtube.com/watch?v=GACCoO9_k1A itt egy videó, ami nekem hasznos volt, benne van hogy keltsd fel az érdeklődését stb. :) egy próbát megér!

2012. máj. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mégis, hogy frizbizzek vele ha nem akar még a sima tépős játékkal sem játszani... Terelésre meg sajnos 300 km-es korzetben nincs lehetoségem és nem rendelkezem autóval.
2012. máj. 21. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!