Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire jó dolog ha egy...

Mennyire jó dolog ha egy kutya nagyon közel kerül a gazdájához? Sokkal durvább lesz az elvesztése, nem?

Figyelt kérdés
Egész nap együtt vagyok vele, imádom és annyira szeretem hogy az valami hihetetlen... Egy francia bulldog ^^ Ma eszembe jutott, hogy mi lesz akkor, ha... :/:/:/ Azóta letargia... 2 éves. Hülye gondolatok, tudom :(
2012. máj. 20. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:
egy kutya előbb elmegy mint az ember. mert kevesebb ideig élnek, és ez a természet rendje. Inkább azon matekolj, hogy minél kellemesebben töltsétek együtt az időt:))))))
2012. máj. 21. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igaz, amit írsz, ha kötődsz egy kutyához, sokkal fájdalmasabb, megterhelőbb és borzalmasabb lesz az elvesztése. De ha van kutyád és nem társként, barátként gondolsz rá, ha nem kötődsz hozzá szívvel-lélekkel, sok mindenről lemaradsz, amiről nem kéne és egy olyan partnert vesztesz el az életben, akit nem lenne szabad.
2012. máj. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyen alapon akkor ne kötődjek annyira nyukámhoz se, mert normális esetben ő fog előbb elmenni?:) Sosem szabad szerintem ilyenekre gondolni, mert megmérgezi azt az időt is, amitek még hátra van. Nekem is eszembe jut párszor ez a gondolat mind a kutyámmal (aki csak 7 és fél hónapos:), mind a szeretteimmel kapcsolatban, de aztán mindig meggyőzöm magam, hogy olyan felesleges ezen kattogni, mert már változtatni nem tudok rajta, mert mindennél jobban szeretem őket és ez elmúlni nem fog. Ahogyan mindenki, akkor és ott én is meg fogok tudni birkózni a helyzettel, mert ott lesz a többi szerettem, akire támaszkodhatok. A kutyus persze kicsit más, de valahol mégis ugyanaz. A gyászt meg kell élni és bár iszonyat nehéz, de az élet ezen dolgai tesznek igazán erőssé minket. Szeressétek egymást a kutyáddal és töltsétek minél tartalmasabban az együtt töltött időt, hogy ha már nem lesz, akkor legyen mire emlékezned!:)
2012. máj. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!