Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak? Ez használni fog?

Mit csináljak? Ez használni fog?

Figyelt kérdés
Minden reggel 6 kor felkelt a kutyám. Akárhogy is kifárasztom este, nem alszik tovább. Reluxám van, tehát abban az időben elég világos van már nálam. Szerintetek ha veszek sötétölő függönyt és sötét lesz akkor is fe5lkel?
2012. máj. 21. 06:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy kutyának sokkal rendszeresebb egy napja, mint nekünk.

Nem marad fenn egy film kedvéért, nem tanul éjszaka, nem jár bulizni, és nem szundikál, csak mert hét vége van.

Neki minden nap egyforma. Ha rendszeresen sétáltatod, futtatod, akkor beáll a biológiai órája erre, és ő akkor is felkel reggel 6-kor, ha sötét van.

Azt viszont elérheted nála, hogy rájöjjön, hogy ha sötétben kel fel, akkor téged még ne piszkáljon.

Ennek a legegyszerűbb módja, ha úgy teszel, mintha nem vennél róla tudomást.

Nem egy-két nap alatt fogja megérteni!

(Az is lehet, hogy azért ébreszt téged, mert hívja a természet! Akkor viszont vidd le!)

2012. máj. 21. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnos az enyém is ilyen. Nem igazán lehet vele lustálkodni, nagyon ritka, hogy hétvégén sikerül 7-ig aludni. Hétköznap 5:30 kor kelünk, és erre van beállva.

Egy dolog van, amivel vigasztalom magam... :)

[link]

2012. máj. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

mi kutyánk igazi hétalvó ő aztán nem kelt fel minket:)) Levisszük 2szer is mert párom reggel 6 körül én meg dél körül de után még mindig visszafekszik aludni kb 2ig alszik egy huzamba:D Utána pörög:D

De van egy kutya akire vigyázunk sokszor mert a háznál felújítások vannak,na ő minden reggel 6kor már belenyal az orromba meg belefúj a fülembe hogy keljek fel mert pisi time van:D Jó hát nem egyszerű ez hétvégén visszaalszunk,kibírja még 1-2 órát :)

Kutyád is gondolom hozzászokott hogy ilyenkor séta/vagy kieengeded:)

Hogy kelt fel amúgy? Mert ha így ahogy nálunk is akkor csak lökd odébb és aludj tovább,húzd a fejedre a takarót,érteni fogja a célzást:)

sötétitő függöny érdekes téma,nem biztos hogy beválna!

2012. máj. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat! A második válaszolónak: ez talán picit vigasztal...:)

A harmadikat meg irigylem picit. Bár én sem vagyok sokáig alvós, hát amilyen a gazdája olyan a kutymója...:)

Azért vettem sötétölőt, hátha nem ébredek fel, legalább én...:)

2012. máj. 22. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!