Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel tudnánk "megkönnyíteni"...

Mivel tudnánk "megkönnyíteni" a dolgukat?

Figyelt kérdés
Van 3 kutyusunk. Ha elmegyünk sétálni most ebbe a jò időbe több órára is kimegyünk és elmegyünk az erdőbe is. Két nagytestű kutyusunkkal megyek így a kicsivel csak rövidebbeket mert nem bírnám. Mind hárman hosszú szőrűek. Mit csináljak hogy ne legyen.melegük ( ennyire ) ???
2012. máj. 21. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy korán reggel, vagy este vidd ki őket. Az én kutyám is imád sétálni, de tudom, hogy nagyon megviseli a meleg. Így reggel inkább 5kor kelek, hogy tudjunk 1 órát sétálni, este pedig 9 körül megyek vele a következő hosszú sétára. Napközben csak 2x5 perc, mert utána már liheg.
2012. máj. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi a választ!!

sajnos ez így nekem nem lenne megvalósítható mert egyedül sétáltatom a kutyáimat. Meg este minden hamis kutya kint rohál. ( eleve nincs ketités a háznál de a kutyák meg vannak kötve viszont este nem )

2012. máj. 21. 20:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen fajtájú kutyusaid vannak, de esetleg gondolkozz el azon, hogy elviszed kozmetikába őket. Tudom, hogy elég drága mulatság, de a miénk nagyon hálás, amikor levágják a szőrét és már nincs olyan melege.
2012. máj. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi a választ!!!

A kis testű egy palota pincsi őt vinni fogjuk majd.

A másik két kutyusom:

az egyik egy bernáthegyi-golden retriever keverék

a másik pedig egy kuvasz mix

szerintem ezeket a fajtákat nem szokták nyírni azért nem visszük el csak a kicsit.

2012. máj. 22. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!