Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van homoszexuális kutya?

Van homoszexuális kutya?

Figyelt kérdés
A kutyám Boci, vonzódik a saját neméhez.. Hülyén hangzik, de ez van. =[ Amikor viszem sétálni, szeretne pározni kan kutyákkal, viszont a szukákhoz is "vonzódik". Van ilyen? Ez baj?
2012. máj. 22. 14:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
70%

Kedves Utolsó?

Milyen szervi baja lehet attól a kutyának ha "nem szexelhet"???

2012. máj. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
A szomszédomék nem engedték párosodnia hím kutyájukat és leállt a veséje. És az orvos kerek-perec megmondta, hogy azért állt le.
2012. máj. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
66%
Megkérdezhetem mi köze van a vesének a szexhez? Mellesleg azért nem lesz baja a kan kutyának mert nem szexelhet...
2012. máj. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Az, hogy a frusztráció miatt a szerve megbetegedett. De ezt orvos mondta a szomszédomnak. Nem volt hol levezetni a szexuális energiáját.
2012. máj. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
33%
Ennél nagyobb ökörséget már régen halottam, pedig itt aztán lehet olvasni baromságot dögivel. Ne vetítsétek ki a saját komplexusaitokat az állatotokra, mert azzal ők nagyon rosszul járnak. Ő egy kutya. Nem lesz depressziós és baltás gyilkos, ha nem szexelhet. Még kevésbé fog belebetegedni. Annak az orvosnak, aki ilyet mond, elvenném a diplomáját azonnal. Hülyíti a jónépet.
2012. máj. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 webnyelv válasza:
56%

Errefelé miért pontoznak le majdnem mindenkit, aki a kérdésre válaszol?

Mondom, egy ismerősöm kutyájáról az orvos mondta, hogy az. Hú, ezért most nagyon le kell pontozni, mert nekem az ismerősöm régebben ezt mondta és ezt most megírom ide!

Baj-e? Mit tudsz tenni? Nagyon semmit. Kutyapszichológus elbeszélget vele, a kutya meg elugatja neki a problémáját?

2012. máj. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Hiába moderáltok ki, azok pontoznak le engem és még pár hozzászólót, akik nem tudják elfogadni, hogy az állatvilágban is van homoszexualitás, és a "természetellenes" jelző így megbukik.
2012. máj. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 webnyelv válasza:
33%

17. Szóval ezért a lepontozás?

De az embert és az állatot nem lehet egy lapon említeni! Én is egy kezelendő dolognak tartom az ilyet embernél, ugyanakkor igyekszem megérteni azokat, akik ilyenben szenvednek.

És ha van ilyen az állatvilágban? Egyáltalán nem támasztja alá, hogy az "embervilágban" is el kell fogadni!

Az ismerősöm kutyája állítólag ilyen. Most mit tud vele csinálni? Semmit, attól még elvan a kutyával, játszik vele, szereti, megy vele sétálni, stb. Engem szinte teljesen hidegen hagy, hogy az a kutya ilyen. Aranyos kutya, lehet vele játszani, stb., a többi meg engem annyira nem érdekel.

De ha ezért pontoznak le, miért nem írják meg? :S Ki mondta, hogy mert az állatvilágban van ilyen, azért az embervilágban is természetesnek kell tekinteni? Én ugyan nem, ezért ne pontozzatok le!

Szerintem az embernél lelki okai vannak ennek a betegségnek. És az állatnak is van lelke, ott is kiválthatják ezt ilyen dolgok. Az ember nagyon sokat árt a környezetének, mint tudjuk. Ezért is lehet szerintem, hogy az állatvilágban is jelentkeznek rendellenességek. Nem tudom, naponta hány állatfaj tűnik el az ember tevékenységének következtében, de ha ez van, ne gondoljuk, hogy a megmaradó állatfajok meg minden gond nélkül bírják, amiket csinálunk.

Nem vagyok szakértő, de ha már szóba jött a lepontozás, leírtam a véleményem.

2012. máj. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!