Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyátok van most vagy...

Milyen kutyátok van most vagy volt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Arra lennék kíváncsi hogy akinek több fajta kutyája volt melyik vált be neki jobban,köszi előre is.


2012. máj. 22. 17:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem most egy 1 éves spánielem van,ő a második kutyám és előtte is spánielem volt.
2012. máj. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem tom milyen kutyát szeretnél de szerintem ne vizslával kezdj mert 1/1,5 év elég nehéz velük kutya suli stb
2012. máj. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

volt egy havanese-ünk..


most van egy bichon frise és egy havanese kölykünk :)

nekem nagyon tetszik a havanese és a frise jelleme, gyorsan tanulnak ,barátságosak :)

2012. máj. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Spánielek!Két fiú van most,és előtte is volt már.A fajtát,nagyon szeretem és általában a vadász kutyák szerintem,jó társak!
2012. máj. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
értem köszi,nekem nagyobb kutyák tetszenek minimum 65 cm mar és vagy 35 kg...
2012. máj. 22. 18:42
 6/10 anonim válasza:
Nekünk Kuvaszunk van + lesz egy amstaff!
2012. máj. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nekünk egy kuvasz mixünk, egy bernàthegyi-golden retriever keverék ès egy palota pincsink van.

én inkább a volt goldink és a bernáthegyinket imádtam nagyon társaim voltak de sajnos 2 hónap alatt elvesztettem őket.:'(

viszont a nem kivánt, felelőtlenségből lett egyetlen kiskutyájuk most is megvan és igaz bűntudatunk van a kölyök miatt mègis mintha a családunkra lenne szabva. :)

2012. máj. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem dobermanom van és volt egy pulim! A doberman sokkal okosabb, gyorsabban tanul, nagyon hűséges és soha nem támad, a veszélyt megérzi, és a közhiedelemmel ellentétben nem vad egyáltalán, a vágott füle miatt tűnik vadnak, jó házörző és a betörőt biztos meg is harapná, de nagyon okos és a gyerekeket is szereti! Megbízható, de mint minden kutyát nevelni kell, mert a fejedre nő ha nem teszed!
2012. máj. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
francia.Bulldog
2012. máj. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 klopusz ***** válasza:

Első kutyám kölyökként hozzám került magyar agár - németjuhász keverék volt.


Másodiknak golden retrievert vettem és egy kölykét megtartottam.


Jelenleg - előző gazdájának nem kellő - berni pásztor - skót juhász mixünk van.

2012. máj. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!