Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miniatűr Bullterriert szeretné...

Miniatűr Bullterriert szeretnék vásárolni kiállítási céllal, viszont nem tudom eldönteni, melyik kennelből. Ti melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés
Majdnem mindben Dombóparti kennelből származó kutyákat tenyésztenek, viszont nagyon nagy árkülönbséggel. Hogyan válasszak? A drágább valószínű jobb?

2012. máj. 23. 00:30
 1/7 anonim ***** válasza:
a Dancing with the bulls kennelt tudom ajánlani nagyon jó kutyáik vannak
2012. máj. 23. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mindenképpen az Independent Bullterrier kennel! Meseszép kiállítási minőségű, díjnyertes kutyáik vannak!


A másik pedig a Vitabull kennel. Ismerem személyesen a tenyésztőt, hihetetlenül jófej!


Nézd meg a kutyáikat, aztán amelyiknek szimpatikusabb...

2012. máj. 23. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tricky bullst ajánlom!
2012. máj. 23. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Az Independentnek nincsenek mini kutyái én úgy tudom, de a Bika tóparti az minit tenyészt és állítólag jó.
2012. máj. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, elnézést, én is a Bikató parti kennelre gondoltam. Majdnem az összes kennelben az ő kutyáikat tenyésztik.
2012. máj. 23. 12:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Alapvetően szerintem azt nézd milyen a párosítás. Nézd meg a felmenőket. Egy kezdő tenyésztőnek is lehet egy szuper szukája + ha egy nagyon jó kannal fedeztetett miért ne vehetnél tőle? Nézd meg ki az akit egy world dog shown elismernek, ki az aki sokat jár külföldre kiállításra..
2012. máj. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 T.kennel ***** válasza:
Igen, nagyon nehéz választani,egy nem bullos embernek.Sajnos itthon sok olyan tenyésztő van,aki már nem a standardnak megfelelő egyedeket viszi tovább.A legfontosabb amit a HBTK oldalán irányt mutatják.Sajnos a kutya nagyon drága és sok olyan szűrésen kell végigmenniük,ami esetleg a külleme jó,de nem jó a szíve pl.Ezért inkább a gyengébb fejü kutyákat tenyésztik tovább.Na meg a méret...de ennek is megvan az oka.Ha venni szeretnél mindenképp nézd a küllemet.!!!!Nézd milyen szűrések vannak a szülőknek és milyenek voltak a nagy szülők.Még véletlenül se az Apa örökít!!!!!!Ez egy tévhit:(Az anya az első, akitől örökít és viszi tovább a vonalakat.Természetesen az apának is szerepe van.Magyar díjak??, Hát igen.....Ha itt nem megy akkor jön a Szerb.Ott elég ha megvan a négy lába..:)Mindenképp 9. hét után válassz és kérj sok sok képet.Biztosan láttál már CH kutyákat és nem mindegyik bull.Sokszor nem lát a bíró :(úgy válassz,hogy abban örömöd legyen és úgy nézzen ki,mint egy mini bull!!!!Felmenők eredményétől függetlenül......
2012. nov. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!