Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire ritka a fehér golden...

Mennyire ritka a fehér golden retriever?

Figyelt kérdés
Egyszer majd szeretnék egy golden kutyust és nagyon tetszenek a fehér színűek. Az mennyire ritka? Az sem lesz kizáró ok, ha nem ilyen színű, de ha mégis sikerülne ilyet találni, akkor külön örülnék neki.:)
2012. máj. 23. 15:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
A nevében benne van, hogy Golden.. és nem White retriever. születnek világosabbak is de azok is aranyak csak világosabbak, de nem fehérek
2012. máj. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%

Annyira minta fehér holló.

Viccet félretéve.GOLDEN retriever, szóval nincsenek köztük fehérek esetleg világosabbak de akkor is arany színűek

2012. máj. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Hmmmm... Persze logikus, hogy a golden az a színében is golden, de egyszer láttam már teljesen fehéret. Megpróbálom megkeresni a képet. Abban a kutyában még halvány árnyalatnyi aranyat sem láttam.:S De akkor lehet tévedek. Ha megtalálom a képet, akkor feltöltöm!
2012. máj. 23. 15:23
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem fehér, hanem nagyon világos, viszont goldennek már nem mondanám. Most már ez a szín a kiállításokon is, nyertes aranyt alig látni. Ismerős goldija még olyan sötét arany, 9 éves. Ma már ilyet alig látni, annyira megváltozott a fajta, az érdeklődés és a kereslet már a világosakra irányul. Az elmúlt 3 év kiállításain a legtöbb nyertes golden krém színű volt. Szóval egyáltalán nem ritka már. Ami nagy kár, a golden legyen csak golden.
2012. máj. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Olyanra gondolsz, mint itt a futó? [link] bár én ismerek ennél is világosabbat.
2012. máj. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
[link] na, ebben a kennelben is fele arany, fele krém/fehér. Mert erre is, arra is van kereslet.
2012. máj. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem is a fajta változott meg, arra ugye 9-10 év nem elegendő, hanem a kereslet.
2012. máj. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Igazából még ennél is világosabb volt, de nem találtam a képet, mert otthon van a dvd anyukámnál, amin rajta van, de ha megtalálom akkor felteszem most már mindenképpen!:)


Nekem egyébként tetszenek az arany színűek is, de az a fehér annyira megmaradt bennem, hogy azóta sem megy ki a fejemből.:)

2012. máj. 23. 17:07
 9/17 anonim ***** válasza:
Na, itt van rengeteg kép: [link]
2012. máj. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ezeket már én is néztem, köszi!:) Igazából most már arra vagyok kíváncsi, hogy mennyire emlékszem jól arra a kutyára, úgyhogy most már csak azért is megkeresem!:D De akkor a lényeg, hogy fehér golden nincsen, csak nagyon világos krém színű.:) Köszönöm a válaszokat!
2012. máj. 23. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!