Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire ritka a fehér golden...

Mennyire ritka a fehér golden retriever?

Figyelt kérdés
Egyszer majd szeretnék egy golden kutyust és nagyon tetszenek a fehér színűek. Az mennyire ritka? Az sem lesz kizáró ok, ha nem ilyen színű, de ha mégis sikerülne ilyet találni, akkor külön örülnék neki.:)
2012. máj. 23. 15:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Itt külön tenyésztenek fehér krémet: [link]
2012. máj. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nagyon szépek!:) Köszönöm a linket!:)
2012. máj. 23. 19:22
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi hozzáértő van itt... Nézzél be kiállításokra, ott már többnyire csak fehérek vannak. Keress kenneleke,t beszélgess tenyésztőkkel! Munkakutyáknál gyakrabban látsz aranyat, de kiállításokon szinte csak fehérek vannak.
2012. máj. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
2012. máj. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

[link]


Olyan, hogy fehér nincs. Hivatalosan világos krém.

Elég sok helyen van nézegess kennelek. Nem mondanám, hogy ritka sőt!

2012. máj. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Brigi1122 válasza:

Ő az én 9hónapos Golden Retriwerem...

[link]

Szinte teljesen fehér... Nagyobb már most a papájánál... és sokkal világosabb mindkét szülőnél... A fiú testvéreivel együtt... a lány tesója sötétebb náluk... Szóval... Gének talán... :)

2013. márc. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Remélem még él a kérdés. White (Angol) golden retriever fajta kutya az amiről szerintem te beszélsz! :)

Nagyon szép kutya. Én most kerestem rá egy film miatt (Karácsonyi kutyabalhé a film címe - angolul Santa Paws) és abban volt főszerepben egy ilyen kutyus Mancs néven. :)

2017. nov. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!