Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hova lehet bejelenteni?

Hova lehet bejelenteni?

Figyelt kérdés

A szembeszomszédunknál tegnap óta, egy régi tyúkólba bezárva van egy kiskutya. Hangjából ítélve kicsi lehet még, vagy kistestű. Szegény tegnap óta ugat-sír egyfolytában, már be van rekedve. A szomszédok itthon vannak, de nem jönnek ki csöngetésre, meg amúgy se 100-as család.

Kit lehetne felhívni, hogy hivatalosan rájuk nézzenek? Félek hogy étlen-szomjan tartják a kutyust, vagy netán beteg, azért zárták be. Tegnap kerülhetett hozzájuk, eddig nem volt kutyájuk.

Köszönöm a segítséget.


2012. máj. 23. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Tegnap került hozzájuk és le se sz*rják?(bocsánat a kifejezésért)Rendőrségre szerintem belehet jelenteni,és egy kis pénzbirságot kaphat.
2012. máj. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A +36 70 636 6230-os telefonszámon vagy a bejelentes@orszagosallatvedorseg.hu e-mail címen el tudod érni az állatvédőrséget.
2012. máj. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is ugyanazt tudom írni, Állatvédőrség:

A +36 70 636 6230-os telefonszámon vagy a bejelentes@orszagosallatvedorseg.hu e-mail címen fogadjuk az állatkínzással, gondatlan állattartással kapcsolatos bejelentéseket.

2012. máj. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Beszélj velük előbb...Mint írtad most került oda a kutya, és lehet hogy csak a leválasztás miatt sír.Az enyém is sírt anno, és nem örültem volna ha valaki feljelent ezért.Beszélj a szomszéddal, és ha nem ez a helyzet be tudod jelenteni.
2012. máj. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ez nem leválasztás...


ahogy előttem is írták, állatvédőrség!

2012. máj. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kölyökkutyát tyúkolba zárni extra rosszfejség!!!
2012. máj. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De a rosszfejséget nem büntetik.
2012. máj. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
de igen, az állatvédőrséget érdekelni fogja...
2012. máj. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!