Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak a 8 hónapos...

Mit csináljak a 8 hónapos amerikai staffordshire terrieremmel?

Figyelt kérdés
az a gond hogyha hozzám vagy hozzá szól valaki felugrál,csoválja a farkát és teljesen úgy csinál mintha családtag lenne... hogy tudnám erről leszoktatni?? tanácsokat kérnék,köszönöm!
2012. máj. 23. 22:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne engedd neki, hogy felugráljon. Van nyakörve, póráza, használd! :)
2012. máj. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez egy jól szocializált, ember centrikus kutya. Mi a gond? Szerezz egy kis tekintélyt a szemében és tiltsd le az ugrálásról.
2012. máj. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ha ugrálni próbál rántsd el a pórázzal, vagy tereld el a figyelmét valami kajával.


Én így szoktattam le a 4 hónapos nm-omat.

2012. máj. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!ha valaki tud esetleg még tippet(tanácsot) szívesen megírhatja =]
2012. máj. 24. 13:45
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi azt a módszert alkalmaztuk, hogy ha elkezdett ugrálni, hátat fordítottunk neki és keresztbetett kézzel hozzá sem szóltunk addig, míg lenyugodott. Látni fogja, hogy ha ugrál,nincs figyelem.
2012. máj. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi,majd kiprobálom =D
2012. máj. 24. 17:55
 7/10 A kérdező kommentje:
De igazábol nem az a baj hogy ránk ugrál,hanem az hogyha pl sétáltatom és oda jön hozzám valaki és hozzám vagy hozzá szól akkor olyan mintha mindig ismerte volna és ugy örül :D
2012. máj. 24. 17:57
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez miért baj? Jól szocializált kutya, mint azt előttem is írták, sőt, tipikus amstaff.
2012. máj. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát igen tipikus amstaff de ez nem normális,bármit elfogadna ha engedném stb.... érted? erre lennék kiváncsi hogy tudom erről leszoktatni
2012. máj. 24. 23:56
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mit értesz "bármit elfogadna" alatt, de a kulcsszó a "ha engedném". Ne engedd. Ha elégszer nem engeded, rájön, hogy ez szabály, és nem fogja csinálni. De remélem, nem az emberszeretetről akarod leszoktatni, mert az nem viselkedés, hanem tulajdonság, nem tudsz vele mit kezdeni, csak olyan módszerekkel, amiket itt senki nem fog javasolni neked, és valószínű te sem akarsz alkalmazni :)
2012. máj. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!