Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kennel a jobb?

Melyik kennel a jobb?

Figyelt kérdés

Párommal nagy nehezen eldöntöttük hogy mopszunk lesz, tenyésztőtől szeretnénk, törzskönyvvel. Kinéztem 3 kennelt, szerintetek melyik a jobb?


Black Schnau - [link]

Diamondgloss - [link]

My Little Giant - [link]


Olyan kutyust szeretnénk ami megfelel a fajtastandard-nek, egészséges, törzskönyves, de az ára nincs az egekben. Kis kedvencnek szeretnénk, szeretgetni, nem kell hogy a legjobb vérvonala legyen mert nem visszük kiállításra és nem is akarjuk tenyészteni. Szerintetek melyiket válasszuk? Esetleg tudtok ajánlani más kennelt ami ezeknek megfelel? Mindenképpen megbízható helyről szeretnénk kutyust.


Köszi előre is. :)


2012. máj. 24. 12:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Én az elsőnél nem láttam, hogy lennének eladó kölykök. Személy szerint a my little giant kennelt választanám, egyszerű szimpátia alapján, mert sajna nem vagyok hozzáértő.
2012. máj. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Eleve egy törzskönyves kiskutyát csak borsós áron tudsz hozzá jutni.

Ha túl magas az ár, az se jó, de ha a szokottabnál alacsonyabb az meg már furcsa.


Neked kell eldönteni, melyiket szeretnéd mert valakinek ez jobban tetszik, de másnak meg lehet van róla negatív vélemény is. Ajánlatosabb szerintem ha ellátogattok hozzájuk, hogy lásd a tartási körülményeket, a szülőket hogy tényleg mopszok-e és persze a törzskönyvjüket és oltásukat is megnézheted.

2012. máj. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csak az elsőtől! Másik kettő gebaszos... Gyanús, hogy bejátszik a zugszaporítás is.
2012. máj. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
igen, tudom hogy törzskönyves kutyus elég drága.. de mi max. 120e ft-ot fizetnénk ki érte, magasabb árat már nem biztos.. köszi a tanácsokat egyébként, ha valaki tud ezeken kívül ajánlani kennelt, annak megköszönném. :)
2012. máj. 24. 13:16
 5/10 anonim ***** válasza:
Én az első kettőt ajánlanám...
2012. máj. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Beautiful Clement- [link]


és ez esetleg??

2012. máj. 24. 13:31
 7/10 anonim ***** válasza:
Beautiful Clement vagy Black Schnau
2012. máj. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm! Holnap felhívom őket, érdeklődök stb, aztán meglátom, de sztem a black schhnau lesz, szinte mindenki azt mondta, és ami jó benne, hogy elég közel is van.. :) mondjuk pest sincs messze, de tóalmásra szivesebben mennék. :D köszi mindenkinek. :D
2012. máj. 24. 13:58
 9/10 anonim ***** válasza:
Én a Diamondgloss kennelt tudom ajánlani, ismerem a tenyésztőt, és megbízható:)
2012. máj. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm :)
2012. máj. 25. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!