Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A foresto nyakörv hatásra is...

A foresto nyakörv hatásra is jobb a kiltixnél? Engem nem zavar, hogy le kell venni úszáshoz, meg hogy büdös, de ha jobb a hatása is akkor azért átváltanék rá.

Figyelt kérdés

2012. máj. 23. 11:46
 1/10 anonim ***** válasza:

Elvileg jobb.


Gyakorlatilag nekem bevált a Foresto, de még nem tudok biztos véleményt mondani. A Killtix 7 hónap ellenére 5 hónap után a kutyára engedte a kullancsokat, hemzsegtek rajta a kirándulások során.


A Foresto-t másfél hónapja használom körülbelül de eddig tökéletesen meg vagyok elégedve vele, még a kutya közelében sem láttam eddig vérszopókat.

Nekünk egyelőre nagyon bevált a Foresto. (Kiltixel volt, hogy láttam a kutyán kullancsot, de sose mentek bele az első 5 hónapban.)

2012. máj. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk az állatorvos elsősorban a Forestot ajánlotta, azt mondta, hogy ő még nem hallott rá panaszt :) Eddig még mi sem panaszkodhatunk! :)
2012. máj. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tényleg büdös? Milyen szaga van?
2012. máj. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
OFF: uccsó: szerintem a kiltixre gondolt, hogy annál ezek nem zavarták.
2012. máj. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A Foresto-nak semmi szaga. A Kiltix viszont tényleg elég kellemetlen illatot áraszt..
2012. máj. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ok, köszi :)
2012. máj. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ja igen, a kiltixre gondoltam...

köszi a válaszokat, asszem akkor forestot veszek.

2012. máj. 23. 17:38
 8/10 anonim ***** válasza:
Én még esetleg a Scalibort tudom ajánlani a Foresto mellett, ebben úszhatnak is :) Mi ezt használjuk, nincs vele gond.
2012. máj. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Engem igazából csak a hatása érdekel,mert volt már fertőzött idén a kutyám:(Sajna rengeteg kullancs van.De azért kösz,ha ez nem válik be....
2012. máj. 24. 08:37
 10/10 anonim ***** válasza:
Alexandra!a Foresto vízálló. Kedves kérdező:az én kutyámon is Foresto van és eddig nagyon jól működki(reméélem nem kiabálom el).szagtalan. nekünk 2 hónapja van amúgy.
2012. jún. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!