Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 4-hónapos malamut kan...

Van egy 4-hónapos malamut kan kölyökkutyám és van-e kifejezetten olyan táplálék vagy kiegészítő amitől el lehetne érni, hogy hatalmas termete legyen! Van valami tippetek?

Figyelt kérdés
Minőségi tápot eszik, Akanát és adok emellett neki lavet vitamint is!Kérem csak értelmes hozzászólók írjanak!

2012. máj. 26. 07:24
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
A Lavetben nem csak csonterősítő van hanem amit én vettem az a multivitamin tabletta ami az ellenállőképességet és a szőr fényesebbé tételét segíti elő azért nem vettem kálciumosat,mert tudtam az akanában van elég és köszönöm a sok segítséget,mondjuk nem tudnátok olyasmit ami kifejezetten a szánhúzóknak jó!Mert én egy embertől azt hallottam akinek szánhúzói vannak,hogy rengeteg kenyeret meg rízst ad nekik és olajos halat!Tényleg és láttam is na meg nyers halat is meg nyers farhátat!Semmi bajuk a kutyáinak sőt több versenyt is nyertek!Nem férgesek gyönyörű és hatalmas malamutok!
2012. máj. 26. 10:35
 12/13 anonim ***** válasza:
erről beszéélek hal is hús
2012. máj. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Csinàlhatod azt is, hogy külön étrendet àllítasz össze neki. De akkor vagy tàppal etesd vagy, amit te adsz neki (hal, egyéb hús, rizs stb), mert a 2 együtt nem biztos, hogy szerencsés, ahogy írtàk is. Egyébként egyik ismerősöm huskykat tenyészt, ő Flatazor tàppal etet.
2012. máj. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!