Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyakozmetikusok ti hogy...

Kutyakozmetikusok ti hogy álltok ehhez a kérdéshez?

Figyelt kérdés
Ti mit gondoltok arról, ha a gazdi nem akarja otthagyni a kutyát, hanem ott akar maradni vele a kozmetikusnál?
2012. máj. 26. 09:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

Hát szerintem teljesen normális ha ott akar maradni a gazdi a kutyájával.

Hogy nem-e bánnak vele rosszul stb.

Én mindig megvárom a kutyámat illetve segítek megfogni ha valami baj van .

2012. máj. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Ez logikus. Az ő kutyája, és nem akarja egy idegennel hagyni. Én se hagynám egyedül, főleg hogy kölyök és bárkivel kialakulhat még kötődés. Örülnék, ha engem szeretne, nem a kutyakozmetikust. Hallottam olyan kutyaiskoláról, ahol ha otthagyod a kutyád, veréssel próbálják tanítani. (Nem kozmetika, de ugyanúgy idegenenél hagyásról van szó.)
2012. máj. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Semmi baj sincs vele. Maradjon csak ott, nyugodtan! :)
2012. máj. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom, hogy egyrészt egy idegenre, akit nem is ismerek nem szívesen hagyom a kutyát. Másrészt a kutyám is nyugodtabb, ha látja, hogy ott vagyok. Ehhez képest eddig akárhány kozmetikust kérdeztem, hogy maradhatok-e a kutyával, vagy nem engedte, vagy szemforgatva mondta, hogy ha muszáj, akkor maradjak, de a kedvencem az volt, hogy a kutyának jobb, ha én nem vagyok ott.:/ Sokat gondolkodtam, hogy miért lehet jobb a kutyának, ha én nem vagyok ott, de nem tudtam rájönni. Ezért kérdeztem, hátha valaki ad rá magyarázatot!:)
2012. máj. 26. 09:21
 5/14 anonim ***** válasza:
70%
Válts kozmetikust! Ki tudja,mit művel vele a távollétedben.Milyen kutyád van?
2012. máj. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Havanese kutyám van és még nem találtuk meg az igazit!:) Egyszer voltam vele pár hónapja egynél, aki nem bánta, hogy ott maradok, de az egyik oldalán fele olyan hosszú lett a szőr, mint a másikon, úgyhogy otthon kellett kijavítanom, szóval oda nem megyünk többet. Eddig csak a környéken kérdezgettem a kozmetikusokat, de elég elkeserítő volt.:S Most megnézünk egy másik helyet kicsit távolabb is, hátha bejön.:)
2012. máj. 26. 09:32
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez számomra olyasmi, mint mikor az orvos mondta hogy jobb lenne, ha kimennék a rendelőből, ameddig a szurikat beadják (csak arra a 2 percre), én mondjuk teljesen megbízom bennük és tudom, hogy nem azért mondták, mert valami olyat csinálnak amit nem akarok látni...

Azzal magyarázta, hogy ha a látja az állat hogy ott vagyok nem fog nyugton maradni, mert rám fog figyelni és úgy nehezebb vele "dolgozni".

Biztos kozmiknál is hasonló lehet, meg lehet zavarja hogy minden mozdulatát lesed :) Szerintem az első 2-3 alkalomnál maradj csak bent, utána már úgyis tudni fogod hogy bízhatsz-e benne! :)

2012. máj. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Persze, nem is akartam mindig bent maradni, csak az első alkalmakkor, de még azt sem szívesen engedik!:/
2012. máj. 26. 10:31
 9/14 anonim ***** válasza:
74%
Én se szeretem, a kutya ugrál és sokkal kezelhetetlenebb a gazdi jelenlétében (tisztelet a kivételnek) De én mindig hagyom ha a gazdi nagyon maradni akar, kivétel kiállítási kutyáknál, ott azért fizetnek, hogy a kutya nyerjen és nem azért, hogy a gazdival kedves legyek
2012. máj. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
64%

Csak hiszed h jobb ha ott vagy. A kutyák legtöbbje, ha ott van gazdi, akkor ugrál, nyüsszög, mert menne oda. Sok ilyenkor totál elveszti a fejét, mert nem engedem el, de ő hozzá van szokva, h ha a gazdinak nyüsszög, akkor otthon bezzeg békénhagyják, én viszont nem.


Van olyan gazda, aki már rájött, h nem baj ha ottmarad, csak álljon úgy, h a kutya ne vegye észre h ott van. De ha premier plánba akarja nézni, akkor eléggé ki szoktam akadni, mert általában kétszer annyi idő lesz úgy a munka.


Nagyon kevés kutya hagyja szó nélkül, h ott a gazdi is. Volt egy yorkie legutóbb, a gazdái hamarabb jöttek a megbeszéltnél, oké, előfordul. Na de megállt az ajtóban, és modogatta h jajj de szép vagy kicsikém, anya de szeret meg satöbbi, szerinted a kutya az asztalon akart állni, vagy egyből ugrott volna le, engem meg szarrá csikart? Hát nem az első történt, az tuti. ÉS mi kikötözőt se használunk, szóval ha elengedtem volna a kutyát, akkor már ugrik is le. És persze épp karomvágáshoz készülődtem. Na most vágd le egy olyan kutya karmát, ami az adott lábát huzigálja, a maradék hárommal meg csikar...


Jelzésértékűen mondtam a gazdinak h EDDIG jól viselkedett, nem értette h menjen már ki még arra a másfél percre...

2012. máj. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!