Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki segítsen! Ha megeszik...

Valaki segítsen! Ha megeszik valamit a kutyám, amit nem kellett volna, mi a teendő?

Figyelt kérdés

A parkban sétáltunk, és olyan gyorsan behabzsolt egy ragtapasz féleséget, hogy oda se tudtam érni hozzámár lenyelte... Nem tudom, hogy emészthető-e, de most félek egy kicsit. Mit csináljak?

Tudom nevelés, stb, el is kezdtük, de még csak 4 hónapos. Ez kb fél órája volt, mit tegyek? Orvos?


2009. jún. 29. 17:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
szia! nem hiszem h egy ragtapaszból komolyabb baja lenne, de nem árt az óvatosság. ha nagyon aggódsz akkor doki! remélem nem lesz baj :)
2009. jún. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vidd el orvoshoz, mert az a ragtapasz fertőzött lehet.
2009. jún. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Szerinted nem lesz tőle baja? Mert én tényleg nem tudom. Azt ette meg, amivel a gézt szokták hozzáragasztani a bőrhöz.

Nem lehetne meghánytatni valahogy? Vagy ne aggódjak?

2009. jún. 29. 17:30
 4/17 anonim ***** válasza:
76%
Az én kutyám még most is van hogy megeszik dolgokat pedig már 5 éves. Ez ellen nem tudok tenni én sem. Én szerintem még ne, de ha valami rossz állapota lenne a kutyusnak, akkor azonnal vidd orvoshoz. De nem hiszem, hogy ettől bármi baja lenne.
2009. jún. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Legtóbb egy visli bőrkét evett meg, de az nem műanyag volt és attól meg csak hasmenése volt, de nem tudom, hogy ezt meg tudja-e emészteni.
2009. jún. 29. 17:32
 6/17 anonim ***** válasza:
67%
Ha nagyon aggodsz vidd el orvoshoz de egyenlöre adjál neki tejet,ettől hasmenése lesz és igy valoszinű hogy ki is jön belölle.
2009. jún. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
A cicám régebben megette a hajgumit és semmi baja nem lett tőlle...
2009. jún. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Jól van, köszönöm, akkor nem aggódom, megvárom hogy kijöjjön belőle :)
2009. jún. 29. 18:09
 9/17 anonim ***** válasza:

Egyetértek a többi válaszolóval valószínűleg semmi baja nem lesz simán kijön belőle, az enyém egyszer egy szakadt pólóból evett meg egy darabot, a kakijában meg is találtam.

Még annyit tennék hozzá, hogy szörnyű mi mindent dobálnak szanaszét felelőtlen emberek az utcán, vagy az erdőben, egyszerűen nem fér a fejembe, hogy miért könnyebb az erdőbe kivinni a szemetet mint egyszerűen kirakni az utcára ahonnan elviszi a szemetes.

2009. jún. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ezt én sem értem egyébként. Néhány emberi viselkedést sosem fogok megérteni. Köszönöm a segítséget!
2009. jún. 29. 18:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!