Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki segítsen! Ha megeszik...

Valaki segítsen! Ha megeszik valamit a kutyám, amit nem kellett volna, mi a teendő?

Figyelt kérdés

A parkban sétáltunk, és olyan gyorsan behabzsolt egy ragtapasz féleséget, hogy oda se tudtam érni hozzámár lenyelte... Nem tudom, hogy emészthető-e, de most félek egy kicsit. Mit csináljak?

Tudom nevelés, stb, el is kezdtük, de még csak 4 hónapos. Ez kb fél órája volt, mit tegyek? Orvos?


2009. jún. 29. 17:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
3 kutyám van,megeszik minden szőnyeget,kukáznak stb...ki fogja kakilni,tapasztalatból tudom,hidd el. :)
2009. jún. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Mostmár teljesen nyugodt vagyok, köszönöm! :)
2009. jún. 29. 19:54
 13/17 anonim ***** válasza:
Fölöslegesen ne vidd el mert nekünk mikor ijedségből elvittük a fiunkat akkor elkelett altatni a röntgenhez!hála istennek nemvolt baja!szerintem elég akkor vinni ha látod hogy rosszul van de akkor rögtön akár éjfélkor is!
2009. jún. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kan kutyám hajlamos műanyagdolgokat bezabálni(most már nincs körülötte semmi ilyen...), és ilyenkor a dokink ricinusolajat szokott adni. Abból 1/2 üveggel kell megitatni vele(az enyém 50 kg), aztán 1/2 nap múlva mindent kiürít magából!

2009. jún. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Bár hasmenést csak akkor szeretnék előidézni ha tényleg baj van, mert még nem szobatiszta, így hát... :))

Viszont ma kakilt, és nem találtam benne semmit. Gondolom megemésztette, remélem hogy nem benne maradt.

2009. jún. 30. 19:17
 16/17 anonim ***** válasza:
A ragtapaszt biztos nem emésztette meg......Ha nem jött ki tényleg, akkor benn maradt. Súlyos következményei lehetnek, szerintem ne hagyd így!!
2009. júl. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

az én cicám 3 éves,és egy vastag befőttes gumit tüntetett el magában,de még nem jött ki és 1 hete volt,de ugyanúgy eszik,iszik,van széklete,játszik,rohangál,tehát,ha komoly baja lenne,annak azért lenne,tünet és észrevenném...

szóval ha aggódsz vidd állatorvoshoz,én is azt fogom,mert már engem idegesít az a gumi:)

2010. aug. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!