Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Véégre rá tudtam venni a...

Véégre rá tudtam venni a kutyámat hogy megegye a száraz eledelt erre meg?

Figyelt kérdés

Erre meg beszart a szobatiszta kutyám ma a nappaliba!! Eszem megáll kiskora óta nem csinált ilyet!! Attól lehet hogy most már eszi a szárazat? Ez nem inkább hasfogó? Amúgy elkevertem egy kis marhás konzervvel így nem tudta kiszelektálni a szemeket és megette az összeset!

Ma is így csináltam 2 marok szárazeledel és 1 doboz alutasakos Ceaser konzerv marhás.. Most volt lent csöpögött a széklet a fenekéből! Most hagyjam akkor a szárazat,nem bírja a gyomra? De ezek nem inkább hasfogók? Amúgy azt akarom hogy csökkentem majd belőle a konzervet és a végén már csak szárazat fog kapni!



2012. máj. 27. 14:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Próbálkozz másik táppal. Ezt a tápod valószínűleg nem bírja a gyomra. Az én kutyáimnak is megy a hasa bizonyos tápoktól!
2012. máj. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Lehet, a konzerv miatt lett hasmars.

Milyen tápot adtál?

2012. máj. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

konzervet világ életébe ezt ette ha nem főztem neki épp arra nem gyanakszok!

Amúgy jó tápot kap,select gold lazacos :) de lehet nem bírja,nem értem :( pedig nem gagyi,nem?

Nálatok volt már ilyen hogy nem bírta a szobatiszta kutya és bekakilt?

2012. máj. 27. 14:59
 4/22 anonim ***** válasza:

Volt! Egy jó minőségű prémium tàptòl.

Volt egy màsik is, az szuperprémium volt, ettől nem kakilt be, "csak" fosizott tőle.

2012. máj. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

ez megnyugtató komolyan:)

Mármint nem az hogy fosik,hanem hogy mással is csinált ilyet a szobatiszta kutyája:) Tökjó hogy majdnem full zacskó táp..na mindegy akkor hanyagolom:)

2012. máj. 27. 15:27
 6/22 A kérdező kommentje:
van olyan táp aminek még ennyire pici szemei vannak mint ennek a select goldnak (royal canninon kívűl azt nem szereti)? mert az én kutyám nem tudja megenni a nagy szemes tápot csak a picit és ez nagyon jó pici volt! És csirkeallergiás! Valaki?
2012. máj. 27. 15:28
 7/22 VBeata81 ***** válasza:
A Trainer Fitness 3 Adult Mini tápok nagyon kis szeműek. Többféle van, az én kutyám most bárányos-rizsest eszik.
2012. máj. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

úú köszi akkor kedden veszek is neki!

Mondd hogy lehet fressnapf-be venni mert máshol nem tudok:((

2012. máj. 27. 15:51
 9/22 anonim ***** válasza:
próbálj napi 1x adni neki ételt nem fog éhen halni ha nem adsz neki 3x enni egy nap. ha csak nem 1 év alatti.
2012. máj. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

??

Én egyszer adok neki enni! Miután mi befejezzük az ebédet utána kap ő,ezt már tudja alapból!

A 2 marok száraztáp és az alutasakos konzerv az egyszerre értetendő összekeverem neki! Ezért fogok mindig minnél kevesebb konzervet belerakni,így szoktatom hozzá a táphoz!

2012. máj. 27. 18:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!