Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Véégre rá tudtam venni a...

Véégre rá tudtam venni a kutyámat hogy megegye a száraz eledelt erre meg?

Figyelt kérdés

Erre meg beszart a szobatiszta kutyám ma a nappaliba!! Eszem megáll kiskora óta nem csinált ilyet!! Attól lehet hogy most már eszi a szárazat? Ez nem inkább hasfogó? Amúgy elkevertem egy kis marhás konzervvel így nem tudta kiszelektálni a szemeket és megette az összeset!

Ma is így csináltam 2 marok szárazeledel és 1 doboz alutasakos Ceaser konzerv marhás.. Most volt lent csöpögött a széklet a fenekéből! Most hagyjam akkor a szárazat,nem bírja a gyomra? De ezek nem inkább hasfogók? Amúgy azt akarom hogy csökkentem majd belőle a konzervet és a végén már csak szárazat fog kapni!



2012. máj. 27. 14:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Mit jelent pontosan, hogy pici? Hány mm az átmérője? :D

Én a múltkor lemértem a Brit Care-t ugyanezért, a nagytestű kutyáknak való felnőtt tápja 7-8 mm átmérőjű és kb. 3 mm "magas". Ez szuperprémium minőség és hypoallergán (bárányos-rizses, gabonamentes). Én csak ajánlani tudom, nagyon jó a tapasztalatom vele :)


Ha nem tudod odaadni ismerősödnek a tápot, vidd be egy menhelyre, nagyon fognak örülni neki :)

2012. máj. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

igen amúgy múltkor így jártam olyan nagyszemű volt a táp nem tudta megenni ilyen fajta volt:

[link]


te akkora szemek voltak benne mint egy jutalomfalat,nem tudta elrágni:)) Na azt bevittem menhelyre mert tényleg nem fogyott belőle sok csak ez a győri menhely..odáig eljutni kész életveszély! Nincs jogsim így csak busszal tudok onnét meg még negyed óra az út ahol nincsenek zebrák kb kis híján múlt hogy el nem csaptak :/ De le lehet adni fressnapf-ba is szerintem azt fogom!

Olyan picire gondolok öö mint egy borsó mondjuk? :D Mert a bab már nagy ilyen kis borsónagyságú szemek ez megfelel a leírásodnak?:D ugye a te nagy macid az simán elrág gondolom bármit de ez a kis pincsifing még egy jutalomfalatot és 2 percig rág olyan pici fogai vannak xd

2012. máj. 27. 20:05
 13/22 anonim ***** válasza:

Hát ez inkább már babra hasonlít :D

De ugye ez nagytestű kutyusoknak van ez a táp, szerintem a kistestűeknek való kisebb szemű.

Sok helyről lehet venni mintacsomagot is, esetleg keress rá neten :) Ill. ebből van 1 kg-os kiszerelés is - persze árban drágább jóval, mintha a nagyot vennéd :), de a dogshop.hu-ról értékhatártól függetlenül ingyen házhoz szállítják!

2012. máj. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

érdekes az miért éri meg nekik?

Mindegyis akkor kedden elnézek fressibe aztán megjegyeztem a nevét ennek is meg amit a 90%-os írt annak is :) Mindkettő jól hangzik! Nagyon finnyás ám úgyhogy előre félek igen mennyi pénzt fogok kidobni mire rátalálok olyanra amit meg is eszik:)

Amúgy csak fressnapf-be tudok vásárolni bizonyos okokból:) úgyhogy ami ott van és borsószemű az jöhet:)) és finom és nem gagyi,ár nem lényeg sokáig elég XD

2012. máj. 27. 20:36
 15/22 anonim ***** válasza:

Később úgyis vásárol az ember tőlük nagyobb értékben, mert nagyon jó árak vannak :)

Fressiben nem fogsz ilyen tápot találni, ők nem forgalmazzák :(

2012. máj. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Kistestű a kutyád? Hány kiló? Azért a két marok a minőségi tápból nem lehet kissé sok? ha többet kap a kutya, az is meghajtja.
2012. máj. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

5 kiló a kutyám:)

hát nem is eszi ám meg egyszerre az összeset:))

kb 3 részletben eszi meg ezt egy nap:)

2012. máj. 27. 23:54
 18/22 anonim ***** válasza:
Kicsit elrontottad azt az aprót evésben. Ha nem eszi meg a kutya az ételét, nem éhes. Mérettől független az ilyesmi. Bármit is veszel, nézd meg, pontosan mennyi az ajánlott mennyiség és annál többet ne is adj. Inkább eleinte kevesebbet kicsivel.Adhatod éppen háromszor is naponta, de akkor az ajánlott adag elosztva 3 felé.
2012. máj. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

hát tudom ezt mindenki rossznak tartja de én kinn hagyom a kutyám előtt az ételt egésznapra hogy akkor egye mikor éhes! Szóval odaadom neki mikor mi már ettünk lerakom neki és másnap reggelre mindig elfogy kis részletekbe eszi meg:)

Amik meg rá vannak írva etetési útmutató? Konzervre az van ráírva 5 kilós kutyának kettő! Enyém soha nem enne meg kettőt egy nap:) kicsit túloznak:))

2012. máj. 28. 00:22
 20/22 anonim ***** válasza:
Dog Chow kutyatápot vegyél mert attól eggyik kutyának sincs baja vagyis még olyannal nem találkoztam,pár ismerősömnak 1-2 vagy vmeiknek 3 kutyája is van és mindnek ugyanazt a dog chowt adja és semmi bajuk!
2012. máj. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!