Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek érdemes bevállalnom?

Szerintetek érdemes bevállalnom?

Figyelt kérdés
Elhoznék menhelyről egy kiskutyát, de szeptembertől én suliba járok majd, tehát sokat csak most ebben a 3 hónapban tudnék vele foglalkozni. Nyilván suli mellett is kijárnék hozzá, csak mondjuk napi egy órát. Hétvégén és szünetekben többet. Érdemes így?
2012. máj. 27. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem! 1 óra foglalkozás kevés egy kutyának. Nálunk sétánál a minimum 1 óra. Én is suliba járok de azért a 2 kutyára mégis tudok megfelelő mennyiségű időt szakítani.



"Nyilván suli mellett is kijárnék hozzá"


Naponta csak 1 órát látna a kutya hétköznap?

2012. máj. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp ne vállalj így kutyát!!
2012. máj. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Napi egy óra foglalkozás még egy kistestű kutyának is kevés,semmiképpen se vállalj így kutyát majd később ha több időd lesz akkor lehet kutyád de így csak kínzás lenne neki.
2012. máj. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Talán pár év múlva :)
2012. máj. 27. 15:55
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Vállald be,de CSAK akkor,ha menhelyről hozod! Mert ugyan az egy óra elég kevésnek tűnik,viszont a menhelyen még annyi törődést se kapnak...
2012. máj. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mivel menhelyről hozod, szerintem is vállald be!! Ha meg úgy alakul, talán több időd is lesz 1-1nap!
2012. máj. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!