Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fajtiszta Németjuhász kan...

Fajtiszta Németjuhász kan kölyköt szeretnénk. Hol lehetne kapni ingyen?

Figyelt kérdés
December 30.-án hunyt el a 13 éves németjuhász kutyusunk, és már szeretnénk egy újat, lehetőleg kant és fajtisztát... Csak pénz kérdése, és ugye fajtisztát ritkán lehet kapni. Ismer valaki olyan embert, aki ad? Neten néztünk már hirdetéseket, de ritkán találtunk.
2012. máj. 28. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:
2012. máj. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Fajtatsziszta.

Ingyen sehol. Fogadjatok be a fajtamentőktől. Ingyen van, és megmentesz egy kutyát.

Még a szaporítók is 20-30 ezerért adják, de onnan ne vegyél, mert ennek többszörösét fogod orvosnál hagyni, mert nagy eséllyel beteg kutyát fogsz kapni.

2012. máj. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, ez igaz. Nővérem is mondta, hogy olyanokkal oltják be a kutyát, aminek hála kevesebbet él.
2012. máj. 28. 10:23
 4/4 tomy88trance ***** válasza:
0%
Megnéztem az oldalt ahogy látom kimondott kölyök kutyák nincsenek, sajnos nekem nincs tapasztalatom idősebb kutyák nevelésében csak kölyök kutyákéban, ha neked van érdemes megpróbálni szerintem az oldalt. Amúgy az ivartalanítási kötelezettséget elég nagy badarságnak tartom.
2012. máj. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!