Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol találok ingyen elvihető...

Hol találok ingyen elvihető dobermann vagy németjuhász kölyköt? Fajtatiszta legyen és kölyök?! Esetleg fajtamentés? Linkeljetek nekem!

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 09:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Németjuhászokból tengert lehetne rekeszteni:(

Igaz nem kölykök, de nagyon fiatalok...

[link]

[link]

[link]


Amúgy meg ahogyan írtad, fajtamentők, menhelyek...

2011. jan. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
72%
Semmi sincs ingyen.. Sőt a tartása is pénzbe kerül! Akinek fajtatiszta kutya kell az szánja rá a pénzt.. Nekem se ad senki ingyen kertes házat csak azért mert én úgy szeretném! A fajtamentőknél vannak fiatal példányok, vagy menhelyeken németjuhász keverék kölykök százai..
2011. jan. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Német juhászkutya fajtamentés: [link]


Dobi fajtamentés:

[link]


Gazdikeresők adatbázisa: [link]

2011. jan. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%

De ne felejtsd el, hogy egy kutya tartása PÉNZbe kerül!

-NORMÁLIS minőségű táp (min. havi 6-8.000.-)

-évente oltások (8-10.000.-)

-3 havonta féreghajtás

-kullancs-bolha elleni védelem (havi 3-4.000.-)

-IVARTALANÍTÁS (20-30.000.-)

-chip (min. 6.000.-)


és arról még nem is beszéltünk, hogy mi van, ha beteg lesz vagy baleset éri. az állatorvos min. 20-30ezer, nagyobb műtéteknél jóval több.


Jól gondold át, hogy tudod e vállalni ezeket!!! Ne dobd vissza az utcára felnőtten, csak mert felelőtlenül fogadtál örökbe.

2011. jan. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
49%

a tenyésztő nem keveset költ arra hogy fajtatiszta és egészséges legyen miért adná ingyen?... audit sem kapsz ingyen...

írj a fajtamentésnek

2011. jan. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 zsuzsabazsa ***** válasza:

Nem szabad elfelejteni, hogy egy ingyen kutyának nincs értéke. Valamit fizess érte. Hiszen a telepek az adományokból és az örökbefogadásokból tartják fenn magukat.

Régebben még a Móna Gyula idejében (kutyamenhelye volt és idomár a filmgyárban. Sajnos meghalt már.)kikönyörögtek tőle egy kiskutyát INGYEN. Pár óra múlva a Tabánban egy kukában találták meg kidobva. Szerencsére élt.

2011. jan. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Mentett kutyáért némi pénzt elvárnak, amivel kissé belesegítesz az addigi ellátásába. Ingyen csak hírdetésekben beírt, megunt kutyákat találsz. Keressél, ne innen várj pontos címet, mert olyan nincs is.
2011. jan. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Meghalt a Móna Gyula? Sajnálom. Az egyetlen ember volt aki szóba állt velem kb. 6 éve, amikor egy dobozban találtam 3 kiskutyát. Az összes népszerű menhely elhajtott a francba.
2011. jan. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 zsuzsabazsa ***** válasza:
Igen már egy jó néhány éve.A menhelyt szinte azonnal felszámolták. Több menhelyre szórták szét a kutyákat. Jártam vele sokat filmezni is. Jó idomár volt. Sok kutyás trükköt tudott. Medvéi is voltak neki.
2011. jan. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
És muszáj ivartalanítani!!!!
2011. szept. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!