Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Legkisebb szemű kutya táp?

Legkisebb szemű kutya táp?

Figyelt kérdés
igazából jutalom falatra kéne azért kérdezem hogy melyik a legkisebb táp ami olcsó is és megfelelő a kutyának.
2012. máj. 28. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Jutalomfalathoz szerintem a táp túl száraz. Inkább próbálkozz apróra vágott virslivel, párizsivel. Amúgy Olyan nagy különbség nincs a tápszemek között. Keress kölyökkutyáknak való tápot, az szokott kicsi lenni, ha mindenképpen tápot akarsz neki adni.
2012. máj. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen virsli,párizsi tudom de én konkrétan tápra gondoltam. köszönöm!
2012. máj. 28. 19:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Dog chow kölyök
2012. máj. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
SUSA AZ1 szerintem ez a piacon a legkisebb amit lehet kapni
2012. máj. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
macskatáp. az apró és olcsó is. De a kis szemű táp azért nem túl jó, mert nem fogja megrágni, egészben nyeli majd le, főleg ha jutalmazni akarod vele, mert ha valami olyat csináltatsz vele, amiért jutalom jár, valszeg a tevékenység közben eléggé izgatott a kutya, így pláne nem lesz esze ágában se a rágás!
2012. máj. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kistestűeknek való kölyök táp. Annál kisebb nincs.

Egy kistestűeknek való tápszem akkora mint másból a junior, sőt még a junior lehet nagyobb nála.

Akkor gondolhatod, hogy a kistestűeknek való junior táp mekkora lehet...

2012. aug. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen, köszi!
2012. aug. 27. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!