Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2*15 orara a lakasba hagyhatom...

2*15 orara a lakasba hagyhatom a fel eves maltai kuyyusom?

Figyelt kérdés
A parom egy hetre elutazik kulfoldre. En meg reggel 7 kor elmegyek dolgozni es csak este 11kor erek haza. ha indulas elott es este amikor haza erek a munkabol leviszem setalni kibirja a ket napot? Pelus van otthon vizet es etelt hagyok eleget. 2 napot dolgozok 2 nem.
2012. máj. 28. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt máltaim, és nem mindig bírta ki pedig szobatiszta volt. Én a helyedben megkérnék valakit akiben megbízol hogy gondozza a kutyusodat, vagy ha nem akkor feltenni rá pelust.
2012. máj. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Amikor picike volt raszoktatuk a pelusra meg van itthon ugyhogy ezzel biztos nem lesz gond. Csak sajnalom ilyen sok idore egyedul hagyni.
2012. máj. 28. 20:04
 3/7 anonim ***** válasza:

alapból miért kell neki pellus? Hányszor viszed sétálni?

Amúgy jobb lenne ha rábíznád valami ismerősödre aki leviszi hogy természetes módon az utcán végezze a dolgát!

De belehalni nem fog..

2012. máj. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Meg regrol meg maradt nem dobtuk ki mert eleg draga volt.

Reggel munka elott 20 percet, du a parom este is. hetvegen meg szinte egesz nap ha jo ido van, kozel van egy kis "erdo" es a parom imad ott setalni. ket napot otthon vagyok akkor ahova csak lehet viszem magammal. Imadom nem szokot sokat egyedul lenni.

Ezert ideges vagyok.

2012. máj. 28. 20:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne legyél ideges, azzal csak rosszat teszel neki. Nyilván ki fogja bírni, ha nagyon muszáj, de mozgasd le előtte jól, és ne csinálj tragédiát abból, hogy ott hagyod, tegyél úgy, mintha csak a boltba ugranál le. Ideges lesz a kutya, a látja rajtad, hogy valami miatt aggódsz.
2012. máj. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kutya nincs tisztában az idővel. ha elmész, csak vár. Neki tök mindegy, két óra múlva, vagy 12 óra múlva mész haza. Nem piszkolásra gondolok, hanem magáról az eltelt időről.
2012. máj. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

más választása nem lesz szerencsétlennek, nem fog belehalni, viszont nem is fogja jólérezni magát...

nincs valami ismerős, jóbarát, családtag aki legalább félidőben levinné sétálni

munka előtt is jobban örülne a kiskutya legalább egy órás sétának 20 perc mire elég?

a kutyának is lennének természetes, ösztönös igényei, nem csak biológiai szükségletei vannak!

2012. máj. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!